Takto Putin v minulosti vyškolil oligarchov ako malé deti a zachránil pracovné miesta (Video SK)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Putin prišiel pred vyše desiatimi rokmi do fabriky, ktorá mala na mále. Tisíce ľudí mohli prísť o prácu kvôli bohatým majiteľom, ktorí sa nevedeli dohodnúť. Putin sa postavil pred nich vyškolil ich ako malé deti. Pozrite si krátke video s titulkami. Po desiatich rokoch ľudia ďakovali Putinovi, že im zachránil pracovné miesta v ďalšom videu nižšie.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *