Zo sveta

Takto Putin v minulosti vyškolil oligarchov ako malé deti a zachránil pracovné miesta (Video SK)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Putin prišiel pred vyše desiatimi rokmi do fabriky, ktorá mala na mále. Tisíce ľudí mohli prísť o prácu kvôli bohatým majiteľom, ktorí sa nevedeli dohodnúť. Putin sa postavil pred nich vyškolil ich ako malé deti. Pozrite si krátke video s titulkami. Po desiatich rokoch ľudia ďakovali Putinovi, že im zachránil pracovné miesta v ďalšom videu nižšie.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *