Takto prebieha nelegálne pašovanie migrantov na mori do Európy (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Takto prebieha nelegálne pašovanie migrantov na mori do Európy (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovák žijúci v Taliansku, ktorý upozorňuje na nelegálnu migráciu zavesil na svoju stránku video, ktoré ukazuje nelegálne prevážanie migrantov do Európy.

“Zábery dnes priamo z Frontexu.Takto prebieha pašovanie nelegálnych migrantov. Ťahajú za sebou čln, v internacionýlnych vodách doňho nasadnú a so satelitným telefónom, ktorý je v remorkéri zavolajú záchrannú linku pre migrantov “alarm phone Twitter”, ktorý je prepojený s mimovládnymi organizáciami. Stačí keď do člnu dajú tehotnú ženu alebo pár detí, povedia že zomierajú a lode mimovládok dobehnú ako na koni. Tu je aj odpoveď na otázku, ako môžu migranti zavolať z mobilu o pomoc, keď 10km od pevniny nie je žiadny signál, pretože im nikdy v člne nenájdu satelitný telefón. V podaktorých prípadoch o ktorých som už písal; pred tým ako záchranári tieto člny potopia, si ich nafilmujú, zavesia si na sociálnu sieť, ľudia sú z toho v šoku, a takto krásne citovo vydierajú tých, ktorí veria všetkému, čo im humanitárne mimovládky naservírujú pred oči ako mrkvu na paličke pre somára.” napísal Hrica k videu, ktoré zdieľa tisíce ľudí.

“Všetko len špinavý biznis, z ktorého sa rodí ďalší biznis vo financovaní mimovládok napojených na falošných filantropov, ktorí si potrebujú odpísať milióny na daniach a úradníci v OSN by si nemali za čo vyvaľovať rite v teplých kreslách. Potom sa čudujme, prečo si EU odklepla 10miliard euro na migráciu.” dodáva Slovák žijúci v Taliansku.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *