Tak toto už je totálny trapas! Truban natočil nepodarené video, ktoré je všetkým na smiech - MAGAZÍN 1
Slovensko

Tak toto už je totálny trapas! Truban natočil nepodarené video, ktoré je všetkým na smiech

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf Progresívneho Slovenska sa snaží štýlovo vykľučkovať z jeho prevalenej drogovej kauzy a dnes prichádza ďalšie video, ktoré mu určite poradila jeho marketingová agentúra.

Truban v novom propagačnom videu stavil na dramatizáciu v podobe policajta, ktorý ho na ceste zastaví a pýta sa ho na to, prečo ho zastavil. “Ale áno, bolo to dávno a bolo to pred x rokmi. Bol to aj vtip a vôbec to nebolo tak, ako to niektorí vykresľujú, ale robil som aj chyby veď kto chyby nerobí?” pýta sa vo videu Truban policajného príslušníka, ktorý naňho nechápavo pozerá.

Policajt na tieto slová nechápavo odpovedá. “Prosím? Zadné svetlo vám nesvieti, vedúci,” odpovedá policajt, pričom Trubana nechá pokračovať v jazde so slovami: “Nebuďte nervózni. Oni sú nervózni. Preto na vás vyťahujú tie špinavosti,” povedal herec hrajúci policajta na margo Trubanovej kauzy z minulosti.

Video je však plné nezmyslov a ľudia sa ich hneď chytili, čo je jasne vidieť aj v komentároch pod video.

Za prvé Truban vo videu ukazuje, že môže odísť bez pokuty a ďalšia zaujímavosť je, že policajt, ktorý ho zastavuje odpredu, videl, že mu nesvieti zadné svetlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *