Tak toto liberáli len ťažko predýchajú! Na Kotlebovcov sa zaplnila celá Richnava - MAGAZÍN 1
Slovensko

Tak toto liberáli len ťažko predýchajú! Na Kotlebovcov sa zaplnila celá Richnava

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marian Kotleba a jeho strana navštívili Važec, kde prišli riešiť nebezpečné útoky osadníkov a rozhodli sa navštíviť aj ďalšiu obec, kde osadníci napadli babičku. To však naštartovalo neoliberálov Andreja Kisku a Michala Trubana a tieto obce navštívili tiež.

Samotný Truban a jeho tím dokonca prišli do spomínanej Richnavy ešte skôr. V tejto obci napadli traja mladí osadníci nič netušiacu babičku, ktorú prekvapili na moste. Babička z tohto mostu nešťastne spadla a život jej zachraňujú v nemocnici.

Kotlebovci ohlásili akciu v Richnave, no predbehol ich neoliberál a predseda Progresívneho Slovenska Truban. Progresívci sa rozprávali s miestnymi osadníkmi a samotnému Trubanovi dokonca jeden z Rómov povedal, že ich treba z tých osád dostať. Či do nových bytov nevieme.

Trubanovci dokonca držali transparenty s nápisom “Násilie nič nerieši” a asi týmto chceli zabrániť brutálnym útokom osadníkov. Či tieto progresívne praktiky pomôžu zastaviť brutalitu pri osadách nevieme.

V sobotu, deň po Trubanovcoch prišli do Richnavy aj Kotlebovci

Keď prišli neoliberáli do Richnavy, zbehla sa pri nich len hŕstka oznámených ľudí a pár zvedavých osadníkov, ktorí vždy všetci spoločne sledujú, keď sa v obci niečo deje.

Po príchode Kotlebovcov sa však naplnila celá Richnava a neoliberáli môžu len poriadne zúriť!

Kotleba po tom, čo vo Važci zožal potlesk miestnych obyvateľov a zrazu sa začali o túto tému zaujímať všetci, dnes ukázal, že jeho strana je silná aj v ďalšej obci.

Toľkoto ľudí prišlo na stretnutie ĽSNS:

A toto je fotografia z mítingu Progresívneho Slovenska:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *