Tak tento Kotlebovec si naozaj nedáva servítku pred ústa! Toto odkázal Kollárovi priamo v parlamente (Video)

Poslanec Miroslav Suja, ktorý je často v médiách spájaný s mafiánom Mikulášom Černákom si naozaj nedáva servítku pred ústa. Suja priznáva, že síce pracoval vo firme, ktorú vlastnil Černák, no nikdy sa s ním nestretol ani nijak nespolupracoval.

Poslanec ĽSNS sa teraz v parlamente pustil do Šeligu, ktorému odkázal, aby nemoralizoval a pripomenul mu jeho bývalého straníckeho šéfa Andreja Kisku. Následne sa pustil aj do Borisa Kollára, kde už si Suja naozaj nedával pozor na ústa a priamo v parlamente mu odkázal naozaj štipľavé slová.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353