adplus-dvertising

Tak pani prezidentka, môžete nám ukázať liberalizmus v praxi a váš boj za slobodu pre každého

Dnes bola naša prvá ženská prezidentka zvolená do funkcie a zložila sľub. Chce byť prezidentkou všetkých ľudí a mali by sme jej nechať šancu to dokázať.

Pani Zuzana Čaputová sa celý čas prezentuje ako liberálna osoba, ktorá bojuje za práva ostatných. To je veľmi pekné, pretože o tom je liberalizmus.

Každý liberál by mal bojovať za práva a slobody v tomto svete. Či s nimi súhlasí alebo nie. Jednoducho sloboda je pre neho svätá. A dnes, keď je táto silne liberálna prezidentka už v úrade, môže nám dokázať, ako bude bojovať za slobodu prejavu všetkých občanov na Slovensku. Pretože je prezidentkou všetkých.

Dnes síce žijeme v demokracii, ale na Slovensku je veľký problém s tým, že ak máte ostrejší jazyk, môžete si narobiť veľké problémy. Takže nežijeme v úplnej demokracii. Veľa krát sa stáva, že ľudia sú predvolávaní na políciu za ich prejavy na internete, ktoré nikomu neubližujú, ale nestotožňujú sa s aktuálnym západným trendom ,a tak sú títo ľudia šikanovaní, aby sa naučili, čo môžu hovoriť. Všetko pod rúškom „liberálnej“ demokracie.

My už však dnes máme novú prezidentku, ktorá nám môže ukázať, že bude bojovať za všetkých a za ich slobodu. Bude bojovať aj za občana, ktorý bude silno konzervatívny a nebude sa mu páčiť, kam smeruje západná Európa. Bude bojovať za to, aby si tento človek mohol povedať čo chce, kde chce a ako chce. Bude bojovať za to, aby sme mohli kritizovať Európsku Úniu. Bude bojovať za to, že ak niekto povie, že sa mu nepáči Dúhový pochod, nebude automaticky označený za fašistu či xenofóba. Takýto človek totiž určite nie je žiadny fašista. Len má svoj názor.

Pani Čaputová nám môže ukázať, že nebude označovať pronárodných politikov za fašistov, ako to robil pravidelne jej predchodca. Chceme prezidentku, ktorá aj keď bude mať iný názor, bude bojovať za to, aby si každý mohol slobodne hovoriť ten svoj a nebol nijak onálepkovaný neoliberálnymi médiami.

Tak pani prezidentka, sme veľmi zvedaví… 🙂

(Komentár)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.