Tak čo pán Danko? Totálne ste potopil vašu stranu a voliči vám to dali najavo - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Tak čo pán Danko? Totálne ste potopil vašu stranu a voliči vám to dali najavo

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda parlamentu, ktorý nedostal ani jeden mandát v európskom parlamente. To je hanba nie? Nie. To je realita šialenej politiky, šialeného predsedu strany.

Andrej Danko si myslel, že keď sa spojí v roku 2016 s maďarskou stranou a nazve to hrádzou proti extrémizmu, že mu to voliči zjedia. Nezjedli.

Danko si myslel, že keď po všetkých tých prešľapoch, ktoré stáli nás Slovákov milióny eur, nakúpi jeho ministerstvo od Američanov vojenskú techniku za dve miliardy, bude všetko v poriadku. No nebude.

Ale Danko mal plán! Prvý plán bol navštevovať Rusko a predierať sa cez ľudí, aby si podal ruku s Putinom. Plán číslo dva bol, očierňovať Kotlebu a snažiť sa svojim dokonalým rečníckym darom získať voličov ĽSNS. Nevyšlo nič.

Tieto voľby do európskeho parlamentu ukázali, že Slovenská Národná Strana nemá v ďalších voľbách šancu. A to žiadnu. Fatálne zlyhania smiešneho predsedu boli len využité na posledné zlodejiny vládnej koalície. Danko sa mohol snažiť hrať na chudáčika na ktorého útočia slniečkari, ale nikto mu to nezožral, keď v parlamente obhajoval islam a bozkával výložky.

Dankovi nevyšlo absolútne nič a voliči im to dali jasne pocítiť. Jeho ďalšie kroky budú zúfalejšie a zúfalejšie, a strana sa sama totálne potopí.

Zachráňme Pašku! Jaroslav Paška je jediný poslanec tejto strany, z ktorého cítiť úprimnosť. Bola by škoda takéhoto politika a je čas, aby túto stranu opustil a zachránil sa. Svojim odchodom by všetkým dokázal, že je čestný a myslí to so Slovenskom úprimne.

Komentár M.V.

Foto: postoj.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *