Tajní sa pokúsili zatknúť demonštranta v Bielorusku, až kým sa na nich nevrhol dav ľudí a… (Video)

Na protestoch v Bielorusku sa mali údajne tajní policajti pokúsiť zatknúť jedného z demonštrantov, informuje portál bt.dk

Na videu môžeme vidieť, ako sa maskovaní muži snažia vziať jedného z demonštrantov do čiernej dodávky bez ŠPZ. Počas celej akcie sa na to prizerajú policajné zložky a nekonajú, čo môže znamenať, že maskovaní muži patria pod tajnú políciu.

Títo údajní tajní policajti však nemali žiadnu šancu, pretože sa za nimi okamžite rozbehol dav demonštrantov a zahnal ich spať do dodávky. Počas celého incidentu sa na to prizerajú policajné zložky. Video má na internete už viac ako 5 miliónov videní.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!