Sympatizanti Progresívneho Slovenska protestovali proti Le Penovej! Vulgarizmy, agresivita a hádzanie croissantov (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Sympatizanti Progresívneho Slovenska protestovali proti Le Penovej! Vulgarizmy, agresivita a hádzanie croissantov (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Obrovská hystéria sa dnes zvrhla po tom, čo strana Progresívneho Slovenska vyzvala na sociálnej sieti ľudí aby prišli spoločne s predstaviteľmi strany  „slušne, ale jasne vyjadriť svoj nesúhlas s extrémistickou a populistickou politikou“ Marine Le Penovej a Sme rodina Borisa Kollára.

Šéfka francúzskeho hnutia Národné zhromaždenie Marine Le Penová dnes prijala pozvanie na Slovensko a navštívila Národnú radu. Po prehliadke parlamentu sa politička Marine Le Penová stretla na konferencii so šéfom Sme Rodina Borisom Kollárom.

V priestoroch, kde sa konferencia konala, organizovalo Progresívne Slovensko protest, ktorý však nemal ani zďaleka pokojný priebeh a charakter ako avizovali organizátori na sociálnych sieťach. Krik, dymovnice, nadávky a vulgárne gestá vyústili do konfliktu. Liberáli bojujúci proti agresii začali hádzať crosissanty do ľudí z tábora prívržencov Le Penovej.

Protestu sa aktívne zúčastnili aj poslanci NR SR Miroslav Beblavý a Martin Poliačik.

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *