Svetová zdravotnícka organizácia sa už vyjadrila k ruskej vakcíne proti Covid-19

V utorok informoval ruský prezident Vladimír Putin o prvej registrácii vakcíny proti koronavírusu v Ruskej federácii.

K tejto správe sa teraz vyjadrila aj Svetová zdravotnícka organizácia. Technickí experti WHO uviedli, že akákoľvek bezpečná a účinná vakcína bude všeobecným blahom.

„WHO si je vedomá faktu, že vakcína proti covidu-19 bola zaregistrovaná v Štátnom Registri liekov Ruskej federácie, ako bolo oznámené 11. augusta. WHO víta akýkoľvek pokrok v oblasti výskumov a vývoju vakcíny proti covidu-19, (…) vyžaduje rýchly, spravodlivý a rovnoprávny prístup k akýmkoľvek takýmto vakcínam na svete,“ uviedli v organizácii.

Zástupcovia WHO predtým uvádzali, že s Moskvou diskutujú o možnosti rekvalifikácie ruskej vakcíny, čo by malo určiť, do akej miery zodpovedá medzinárodným štandardom.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *