Spoločnosť

Svet Maroša Kramára: Soros je jeden z najväčších šíriteľov demokracie, vážim si a vždy si budem vážiť Havla a som pyšný na Eset

Známy herec Maroš Kramár na sociálnej sieti zdieľal status scenáristu a režiséra Nikitu Slováka, s ktorým sa plne stotožnil.

„Toto je aj môj svet. Ďakujem Nikita Slovák“, týmito slovami komentoval vo svojom príspevku herec Maroš Kramár status slovenského scenáristu a režiséra, ktorý je známym a aktívnym účastníkom protestov Za slušné Slovensko.

Nikita Slovák vo svojom príspevku uviedol:

Rozhodol som sa, že si urobím takú malú inventúru v hlave, samozrejme aj vám, ktorí ste ochotní na ten malý testik pristúpiť. Či ste skočili na hru primitívnych proruskych siricov nenávisti, Ficovej schopnosti spinit všetko čo má nejakú cenu alebo ste už dávno uverili rozprávkam nechutneho deda z Elektry? Alebo ste pevný slobodný človek s vlastným pohľadom na svet.

1. Soros je podľa mňa jeden z najväčších filantropov šíriteľov demokracie a podporovateľov občianskej spoločnosti v Európe. Samozrejme sa ako burzový hráč a špekulant s menami nedostal vždy k peniazom najčistejším spôsobom, ale snaží sa to svetu vrátiť Za jeho peniaze vyštudoval aj krpaty diktátor Orban.

2. Vážim si a vždy si budem vážiť Havla. Na rozdiel od niktosov a sprosteho planktonu co o ňom s despektom roznasa klebety, on urobil veľké veci pre svet, vtedy keď sa oni plazili po zemi pred komunistami.


3. Som liberal a vždy budem. Milujem slobodu, necítim sa slobodný tam, kde sú iní ľudia neslobodni. Vzdy sa o spoločenský pokrok ľudstva zaslúžili liberali. Nedám sa zviklat bláznivým fararikom, ani slovenskými politikmi 19 storočia. 


4. Som pysny na Eset, keď sa také niečo podarí iným slovenským firmám, z duše im to budem priať. Sú tŕňom v oku, lebo nie sú závislí na slovenskej štátnej korupcii.


5. Nie všetci voliči kotlebu sú fašisti, niektori sú len menej inteligentní. Nechcem aby ma niekto s nimi spájal, sú obyvatelia iného vesmíru ako ja. V každej krajine sa nájdu ľudia s nižším IQ, treba len volebnou účasťou zabrániť tomu, aby oni viedli krajinu. Je to revolúcia ucnovkarov.

Ak ste sa dočítali až sem a nechcete mi na mess posielať vyhrazne správy a fyzicky ma napadnúť na ulici, dokonca ste ochotný sa zamyslieť nad textom, ste môj človek, môžete obývať môj svet.

Toto je aj môj svet. Ďakujem Nikita Slovák

Uverejnil používateľ Maros Kramar Streda 3. apríla 2019

zdroj: infovojna.sk9 Replies to “Svet Maroša Kramára: Soros je jeden z najväčších šíriteľov demokracie, vážim si a vždy si budem vážiť Havla a som pyšný na Eset

 1. Klamár bere od Sorosa, takže genocídu považuje za „demokraciu“. Trojbodová Sorosova agenda:
  1. vojna s Ruskom – muži vyhubení na ruskom fronte,
  2. muslimská invázia – naše ženy a deti umučené muslimskými bojovníkmi doma,
  3. nadpráva pre asociálov a LGBT s cieľom rozvratu spoločnosti a anarchie, zníženia obranyschopnosti.

  1. Povídání herců (a podobných) nemá smysl brát v úvahu. Jsou to hloupí lidé, kteří neumí uvažovat logicky. Oni jenom žvaní a žvaní a žvaní. Jsou to trubky. Něco jiného, jsou dramatici (třeba Shagesperare nebo další) – ty když herci citují (hrají), tak to smysl jistě má. To jsou myšlenky těch géniů, ne herců …

 2. „V každej krajine sa nájdu ľudia s nižším IQ,…“ tak hlavne, že ste sa páni sami priznali, aj ujo Nikita aj strýco Maroš…

 3. Kramár ty si ale riadny krám, za komunistov najväčší komunista a za súdruhov neoliberálnov si opäť najväčší, ale asi vieš čo… Aj s tým tvojim pripečeným nikitom. Aspoň že vám obom dobre platí ten váš švarc cez OSF, že?!?

 4. Kramára som si vždy vážil ako herca., ale pokiaľ uznáva Soroša a Havla, tak s tým stratil moje sympatie. Soroš nezbohatol čestne a teraz investuje do rozvracania fungujúcich štátov.Toto je jeho činnosť. Tak, ako poškodil Havel Slovensku, tak to v dejinách Slovenska ešte asi nikto.Zo dňa na deň poslal státisíce ľudí na ulicu.

 5. Těší mne,že všude se najdou slušní lidé,kterým to myslí. Jednou provždy je třeba konstatovat,že Soroš a Havel patří k největším zločincům. Byly to však pouhé loutky amerických finančních kruhů.

 6. Maros ma pravdu. Slovensko nie je spatna krajina,len ma jednu chybu. Je tu strasne vela statnych SD zlodejov a SD komunistov na jednej kope.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *