Švédskemu mestu dochádza kvôli narastajúcim útokom krv pre transfúzie. Prosia ľudí o pomoc

Po vlne vážnych zločinov dochádza zdravotným strediskám v meste Gothenburg krv pre transfúzie. Obyvateľom mesta tak prišla SMS so žiadosťou o darovanie tejto životodarnej tekutiny.

Za tento akútny stav môže dlhodobá kriminalita vo švédskych mestách, kde útočníci prevažne migranti napádajú ľudí nožmi.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Len minulý týždeň boli v meste Gothenburg dobodaní dvaja ľudia. Oba útoky majú spoločné to, že sa odohrali v centre mesta, ktoré sa podla miestnych stáva veľmi nebezpečným miestom kvôli drogám a násiliu.

„Je to oveľa horšie ako v 90. rokoch. Je tu viac ľudí, viac drog a ľudia sa menej starajú o to, čo robia. “ povedal miestny taxikár Imad El-Saneh.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353