Švédska cirkev vyhlásila Gretu Thunbergovú za nástupcu Ježiša Krista. Vitajte v liberálnom svete - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Švédska cirkev vyhlásila Gretu Thunbergovú za nástupcu Ježiša Krista. Vitajte v liberálnom svete

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vo Švédsku sa stále viac obyvateľov hlási k ateizmu. Cirkvi vo Švédsku sa preto navzájom tromfujú v “liberálnosti a sekularizme” a hľadajú nové polia činnosti, aby udržali veriacich.

Niektorí zástupcovia cirkvi dokonca vyhlásili Gretu Thunbergovú za nástupcu Ježiša Krista.

Švédsko sa stalo podivnou krajinou: rušenie peňazí, hromadná migrácia, kultúrne sebapopieranie, celková rovnosť pohlaví – a Greta Thunbergová.

Zem sa stále viac presúva k ateizmu. Cirkvi sú prázdne. Stále viac Švédov sa dištancuje od náboženstva. Cirkvi sa tak medzi sebou tromfujú v “liberálnosti a sekularizme”, aby išli s dobou.

Pred niekoľkými mesiacmi, niektorí zástupcovia cirkvi Grétu Thunbergovú s jej klimatickým posolstvom označili ako nasledovníka Ježiša Krista.

“Oznámenie! Ježiš Nazaretský, Greta Thunbergová, “vlani v decembri tweetoval kostol v Limhamn.

A práve pred niekoľkými dňami kostol v Malmö vyhlásil, že chce, aby zazneli zvony pre podporu demonštrácie na podporu klímu.

Švédska protestantská cirkev chce pre klímu urobiť viac. Keď Amazónia horí, musíte stáť spolu a bojovať, tvrdia.

Kresťanských hodnôt a predovšetkým kresťanských tradícií však vo švédskej cirkvi nie je veľa a v krajine je podporovaná LGBTI a neoliberálna ideologia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *