Zo sveta

Švédska cirkev vyhlásila Gretu Thunbergovú za nástupcu Ježiša Krista. Vitajte v liberálnom svete

Vo Švédsku sa stále viac obyvateľov hlási k ateizmu. Cirkvi vo Švédsku sa preto navzájom tromfujú v „liberálnosti a sekularizme“ a hľadajú nové polia činnosti, aby udržali veriacich.

Niektorí zástupcovia cirkvi dokonca vyhlásili Gretu Thunbergovú za nástupcu Ježiša Krista.

Švédsko sa stalo podivnou krajinou: rušenie peňazí, hromadná migrácia, kultúrne sebapopieranie, celková rovnosť pohlaví – a Greta Thunbergová.

Zem sa stále viac presúva k ateizmu. Cirkvi sú prázdne. Stále viac Švédov sa dištancuje od náboženstva. Cirkvi sa tak medzi sebou tromfujú v „liberálnosti a sekularizme“, aby išli s dobou.

Pred niekoľkými mesiacmi, niektorí zástupcovia cirkvi Grétu Thunbergovú s jej klimatickým posolstvom označili ako nasledovníka Ježiša Krista.

„Oznámenie! Ježiš Nazaretský, Greta Thunbergová, „vlani v decembri tweetoval kostol v Limhamn.

A práve pred niekoľkými dňami kostol v Malmö vyhlásil, že chce, aby zazneli zvony pre podporu demonštrácie na podporu klímu.

Švédska protestantská cirkev chce pre klímu urobiť viac. Keď Amazónia horí, musíte stáť spolu a bojovať, tvrdia.

Kresťanských hodnôt a predovšetkým kresťanských tradícií však vo švédskej cirkvi nie je veľa a v krajine je podporovaná LGBTI a neoliberálna ideologia.

130 Replies to “Švédska cirkev vyhlásila Gretu Thunbergovú za nástupcu Ježiša Krista. Vitajte v liberálnom svete

 1. Toto vyrobili liberáli z kedysi určite pekného, príjemného, bezstarostne usmievavého mladého dievčaťa. Namiesto detského úsmevu jej z očí srší nenávisť a zloba. A cirkev toto zverstvo na dieťati očividne podporuje. Čo sú to za rodičia čo dopustia niečo také svojmu dieťaťu?

 2. Tým švédom ozaj už nie je pomoci,asi už tak zdegenerovali že majú zaniknúť,asi to aj sami vedia keďže páchajú kultúrnu samovraždu,sú si niekde v kútiku duše vedomí,že zvrátenosti v podobe LGBT nie sú dobré.ja som v podstate asi aj rada,že chorí ľudia sa sami eliminuju.

 3. The road is long and steep. Maybe you are tired. You want to give up.If you want to reach the peak of the road smoothly, you can only hold back the tired feet, relax the complex thoughts in your heart, and keep going forward step by step. Believe a word: do not give up, only succeed.

 4. Life is playing chess with God. You take one step, God takes one step. It is impossible for you to take every step, so you must take every step of your own. The final destiny is either you will have God’s army, or God will be your army.

 5. There is a kind of love that is deeply in love, but can’t say it; there is a kind of love that obviously wants to give up, but can’t give up; there is a kind of love, knowing that it is suffering, but can’t hold back; Can’t take it back already.

 6. como ganhar na lotofacil, acertar na lotofacil, ganhar na lotofacil, como ganhar na lotofacil de verdade, como ganhar na lotofacil sempre, como ganhar na lotofacil 2020, como ganhar na lotofacil 100 garantido, dicas lotofacil, como acertar na lotofacil, dicas para ganhar na lotofacil

 7. como ganhar na lotofacil, acertar na lotofacil, ganhar na lotofacil, como ganhar na lotofacil de verdade, como ganhar na lotofacil sempre, como ganhar na lotofacil 2020, como ganhar na lotofacil 100 garantido, dicas lotofacil, como acertar na lotofacil, dicas para ganhar na lotofacil

 8. como ganhar na lotofacil, acertar na lotofacil, ganhar na lotofacil, como ganhar na lotofacil de verdade, como ganhar na lotofacil sempre, como ganhar na lotofacil 2020, como ganhar na lotofacil 100 garantido, dicas lotofacil, como acertar na lotofacil, dicas para ganhar na lotofacil

 9. como ganhar na lotofacil, acertar na lotofacil, ganhar na lotofacil, como ganhar na lotofacil de verdade, como ganhar na lotofacil sempre, como ganhar na lotofacil 2020, como ganhar na lotofacil 100 garantido, dicas lotofacil, como acertar na lotofacil, dicas para ganhar na lotofacil

 10. It would be wonderful to determine the actual watchmakers in the office in Fleurier or perhaps Villeret or to bring our Henry Picot Firshire returning to the area of the birth within Ce Noirmont.

 11. Thinking on which acquired equivalent significance for him or her, they provided the actual indigneous group leader his basic rolex piece reproduction view, that he got worn regularly for 20 a long time. This became this wrist watch he or she donned while scuba diving to check out your wreck in the Titanic precisely what they used with his tux to take his or her Oscar for your movie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *