Švédka: "Bojím sa chodiť von! Krajina sa zmenila a keď sa Vám to nepáči ste fašista!" (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Švédka: “Bojím sa chodiť von! Krajina sa zmenila a keď sa Vám to nepáči ste fašista!” (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Krátky video rozhovor s 50 ročnou Švédkou, ktorá hovorí o tom, čo sa stalo s touto severskou krajinou, ktorú liberalizmus úplne zmenil.

Do krajiny za posledné roky prišli milióny migrantov prevažne moslimskej viery a krajinu úplne zmenili. Africkí migranti si zakladajú vlastné gangy, ktoré kradnú alebo predávajú drogy. Ostatní zase presadzujú tvrdou rukou svoju moslimskú vieru.

Z krajiny napríklad zvažuje odchod domáca značka Volvo, ktorá vyrába automobily, pretože v krajine už nie je bezpečne a zamestnanci odmietajú pracovať vo švédsky mestách (článok o tom tu).

50 ročná Švédka hovorí aj o tom, že, ten kto hovorí pravdu o migrácii alebo islamizácii, je automaticky označený za rasistu alebo fašistu. Je to veľmi podobný scenár, ako aj u nás na Slovensku.

Pozrite si jej rozhovor s titulkami tu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *