Zo sveta

Švédka: „Bojím sa chodiť von! Krajina sa zmenila a keď sa Vám to nepáči ste fašista!“ (Video)

Krátky video rozhovor s 50 ročnou Švédkou, ktorá hovorí o tom, čo sa stalo s touto severskou krajinou, ktorú liberalizmus úplne zmenil.

Do krajiny za posledné roky prišli milióny migrantov prevažne moslimskej viery a krajinu úplne zmenili. Africkí migranti si zakladajú vlastné gangy, ktoré kradnú alebo predávajú drogy. Ostatní zase presadzujú tvrdou rukou svoju moslimskú vieru.

Z krajiny napríklad zvažuje odchod domáca značka Volvo, ktorá vyrába automobily, pretože v krajine už nie je bezpečne a zamestnanci odmietajú pracovať vo švédsky mestách (článok o tom tu).

50 ročná Švédka hovorí aj o tom, že, ten kto hovorí pravdu o migrácii alebo islamizácii, je automaticky označený za rasistu alebo fašistu. Je to veľmi podobný scenár, ako aj u nás na Slovensku.

Pozrite si jej rozhovor s titulkami tu:

One Reply to “Švédka: „Bojím sa chodiť von! Krajina sa zmenila a keď sa Vám to nepáči ste fašista!“ (Video)”

  1. Švédi nech áno nevychádzajú neozbrojení.kazdy jeden by mal nosiť nôž a predtým sa trochu oboznámiť s tým ako ho používať.tam už nič iné nepomôže,len to zobrať do vlastných rúk.ja v Anglicku bez noža ani na krok a nebála by som sa ho použiť.velakrat som ho už držala v ruke vo vrecku pripravená použiť.nakoniec ani nebolo treba,pakistanca čo vážil 50 kilov aj s topánkami som zložila ani neviem ako ľavým spodným hakom,dala som mu ko.natrafil na nesprávnu ženu hahah

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *