Zo sveta

Švajčiari vedia, ako protestovať proti opatreniam. Toto naše médiá nechcú ukazovať

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neprotestuje sa len u nás. Protestuje celá Európa a to veľkom. Nemci, Francúzi, Briti, Austrálčania, Rakušania či Švajčiari tiež demonštrujú proti korona-opatreniam či covidpasom.

Video z protestu vo Švajčiarsku ukazuje organizovaný pochod mestom. Takéto zábery ukazujú súdržnosť demonštrantov. Na ich plagátoch svietia nápisy ako „Štátne násilie ukončené“ či „Rozdeľovanie ľudí ukončené“ alebo „Pandémia ukončená“.

Takéto zábery z protestov v západnej Európe však v našich médiách nechcú priveľmi prezentovať.

10 Replies to “Švajčiari vedia, ako protestovať proti opatreniam. Toto naše médiá nechcú ukazovať

 1. Hmm takéto majú byť protesty a nie debili, ktorý sa chcú len mlátiť a ničiť! Tým sa nikdy nič nedosiahne. Slovensko sa má o protestoch ešte veľa učiť.

 2. Pochodujú ako ovce. Tým sa ale zmení veľké guľové. Takéto hlbokomyseľné pochody sú príčinou, prečo si z nich fašisti nič nerobia.
  Kým budú protesty pokojné, aj vlády budú celkom pokojné.

 3. Ja by som všetko povolil a povedal by som, že liečbu v nemocnici dostanú len oščkovaní, teda tí čo predchádzajú kolapu nemocníc a ochdaňujú ostatných. Neočkovaných by som nechal liečiť sa doma a nepríjmal ich do nemocnice.

  1. Oto ,ale peniazky od danovych poplatnikov by si chcel,vsak? Aj od tych nezaockovanych,ale zdravotnu starostlivost neposkytnut..Co keby si zaockovani platili zdravotnu starostlivost ak sa im nieco stane po experimentalnej vakcine. A co ludia nezamestnani? Fajciari,alkoholici,s nadvahou? Budu si tiez platit osetrenie extra? Alebo to budu platit zdravi nezaockovani? Co sa tak trochu zamysliet pred tym nez napises taku blbost??

  2. tak potom aj ti zaickovani, ktori koncia v nemocnici nech si platia….
   a zvysok vam uz vysvetlili ini….
   Ocividne nechapete a nechcete chapat….

  3. A ja tiež recipročne. Zakázať liečiť očkovaných zo závažných vedlajších účinkov po očkovaní. A tích je požehnane. Páči sa Vám to?

  4. Že sa všetci skladáme na vakcíny ktoré nefungujú ti nevadí?
   Čítať primitívne názory covid sektárov je ako cestovať v čase. Ignorácia zdravého rozumu, skutočného sveta aj vedy. Vám stačí viera. Ako v stredoveku.

  5. Neockovani sa liečia tak isto doma ako očkovaní, však keď už raz tu koronu majú, tak sú rovnako v karanténe. Odvádzajú si dane a odvody do zdravotnej. A keď už sme pritom, tie vaše vakcíny sú platené aj z peňazí neočkovaných a nik vám to nevykrikuje. Tak by som pomlčala o tom na čo majú a nemajú nárok!!!

 4. Chápem, že minister nemôže plne zodpovedať za chémiu ,,vakcín,,. Žiadam ho však, aby plne, celou svojou integritou, titulom, majetkom a trestnoprávne zodpovedal za svoje vyhlásenia, ktorím musí vzhľadom k situácii bezpodmienečne veriť. Stopercentne, inak musí priznať, že tomu, čo tvrdí, sám neverí. Tretia cesta nie je .. A rúška – to samé .. A s rukou na ústave ! Toľko ku komisii na obnovenie dôvery … Každý politik, minister poslanec, poradca musí v plnej miere za svoje vyjadrenie niesť zodpovednosť. musia byť zodpovední, osobne zodpovední, politicky zodpovední a trestnoprávne zodpovední. Aby sa na Slovensku všetkým ľuďom dobre žilo, nie iba polovici, všetkým !!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *