Sulíkovi sa nepáči, že kvôli nakazeným na Orave, zatvárame fitness centrá v Poltári

Richard Sulík v pondelok ráno predstúpil pred novinárov a hovoril o včerajšom rozkole vo vládnej koalícii. Sulík totiž ako minister hospodárstva nesúhlasí so zatváraním prevádzok.

Ministrovi hospodárstva totiž chýbajú fakty a dáta.

„…nedáva mi to žiaden zmysel. Ideme zavrieť reštaurácie, kde musia byť dvojmetrové odstupy, rúška, dezinfekcia. Ale naďalej máme MHD zadarmo. Vlaky zadarmo, kde je ďaleko vyššia koncentrácia ľudí. Zavrieme reštaurácie, nezavrieme hotely. Teraz, keď niekto ide aj niekde na výlet, tak čo má jesť pýtam sa, keď všetko má byť zavreté. Alebo ak sa to na hotelové reštaurácie sťahovať nemá, tak sa pýtam, či tam je zrazu nižšie riziko. Vypukli nám tie ohniská na svadobných oslavách na Orave, my kvôli tomu ideme zatvárať fitness centrá v Poltári“ povedal Sulík.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353