Politika

Sulík žaluje Blahu za jeho status a žiada od neho 25.000€ (Video)

Ľuboš Blaha si dnes našiel v schránke žalobu od Richarda Sulíka, ktorému sa nepáčil jeden Blahov status o pani Kušnírovej.

Blaha v statuse kritizoval Kušnírovú, ktorá sa spolu s liberálnymi médiami dobýjala na míting strany SMER – SD. V statuse ale samotný Richard Sulík nebol spomenutý.

Nepáči sa mu však, že Blaha označil liberálov za mafiu a fašistov, a žiada od Blahu 25.000€ za nemajetkovú ujmu. Viac sa dozviete vo videu nižšie:

4 Replies to “Sulík žaluje Blahu za jeho status a žiada od neho 25.000€ (Video)

  1. Blaha, Blaha. Z komunistu, internacionalistu, nacionálny socialista, bojujúci proti liberálom, keď socialisti v európe s radia medzi liberálov. Vítač migrantov, LGBT aktivista je posledná 2 roky hrdý národovec, kým Lajčiak je trvdý liberál-Sorosovec, Beňová tiež, Šefčovič tiež a Progresívne Slovensko založili liberáli, bývalí voliči Smeru.

    Ak bude súdne pojednávanie, dúfam že niekto zverejní video. veľmi rád si vypočujem, ako sa bude definovať Blaha, keď Blaha s Drobom, Poliačikom, Radičovou chodili na rovnaké liberálne akcie.

  2. Sulík a jeho SAS tak hlboko klesá, že už praráža aj to najdnovitejšie dno. A vraj že liberál, on ani netuší, čo to slovo znamená. Držím Vám palce, pán Blaha.

  3. Valuable information. Fortunate me I discovered your web site unintentionally,
    and I am stunned why this twist of fate didn’t took place in advance!

    I bookmarked it.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *