Slovensko

Sulík triezvo o tom, že nedovolíme otvoriť malé obchodíky a Matovič od veci o ružových topánkach

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

„Toto je jeden veľký hriech najme na malých podnikateľoch. Malý obchodík s domácimi potrebami nesmie mať ani za ten svet otvorené. Tesco môže predávať domácich potrieb tých istých koľko chce! My naháňame zisky veľkým zahraničným reťazcom aj za cenu, že 10-tisíce malých obchodíkov pôjde do krachu.“ povedal Sulík.

Už dnes krachujú podnikatelia, ktorí musia mať zatvorené kvôli pandémii. Obrovské zahraničné reťazce, kde sa denne premelie tisíce ľudí sú otvorené a Slováci im robia zisk. Domáci podnikatelia, ktorí majú malé prevádzky však musia mať zavreté.

Igor Matovič reagoval na Sulík a začal hovoriť niečo o ružových topánkach. Vyzerá to tak, že Sulík má o veľa triezvejší pohľad na vec, ako náš premiér.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *