Sulík totálne ponížil Matoviča! Pellegrinimu ostali len vysmiate jamky a žiarivé oči (Video)

Medzi Richardom Sulíkom a Igorom Matovičom to vrie a premiér už nespočetne krát útočil a obviňoval šéfa SaS-ky za to, že môže za tisíce mŕtvych. Sulík však tieto vyjadrenia bral pomerne s chladnou hlavou. Dnes v televíznej diskusii na Markíze v Na Telo nepriamo povedal, že Peter Pellegrini by bol lepším premiérom, ako súčasný premiér Igor Matovič. A to je naozaj čo povedať, keďže Sulík je v koalícii s Matovičom, ktorý odjakživa bojoval proti strane Smer.

Vrazil tak akoby Sulík Matovičovi nôž do srdca? Divák sa opýtal Sulíka, či by bol Peter Pellegrini lepším premiérom, ako Matovič. „No a teraz pravdu!“ pousmial sa Pellegrini na Sulíka, ktorý chcel využiť možnosť neodpovedať, pri čom sa na seba usmievavo pozreli. Nakoniec však Sulík dodal, že sa domnieva, že z čisto technického pohľadu by vláda fungovala lepšie.

Zároveň na konci relácie Sulík povedal, že si nevie predstaviť koalíciu s Petrom Pellegrinim po predčasných voľbách. Pellegrini povedal, že odpovie po voľbách.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353