Sulík odpovedal novinárke, že z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi. Čo to má znamenať?

Minister hospodárstva Richard Sulík má za úlohu nakúpiť v jeho rezorte 16 miliónov antigénových testov, ktoré budú použité v celoplošnom testovaní. To by malo prísť pred Vianocami.

Premiér Igor Matovič tak dal úlohu Sulíkovi a chce, aby sa jej veľmi rýchlo uchopil. Sulík najprv s takýmto postupom nesúhlasil. Matovič upresnil, že testy by mal rezort hospodárstva obstarať k 2., 9., 16. a 31. decembru. Tieto termíny považuje za „štedré“ a „realistické“.

Novinárka sa na štvrtkovej tlačovej konferencii opýtala Richarda Sulík, či cíti nejaké napätie, keďže jeho rezort dostal takúto úlohu a ako to „vidí“ z dlhodobého hľadiska. Odpoveď ministra hospodárstva bola viac než šokujúca „Z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi“ odpovedal a odišiel od novinárov.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353