Slovensko

Sulík: „My vieme zakázať, že vychádzať z domu…pomaly tuná, že stanné právo“ (Video)

V politickej relácii na TV JOJ hovoril minister hospodárstva Richard Sulík o tom, čo sa budú v druhej vlne pandémie koronavírusu opäť zatvárať obchody, ako sme si to vyskúšali už na jar tohto roku.

Sulík hovoril, že zatváranie obchodov považuje za zlú myšlienku a sám je proti takýmto opatreniam. „Napáchalo to veľké škody, do dnes to riešime“ povedal Sulík.

TV JOJ si dala urobiť prieskum od agentúry POLIS, kde si viac ako 44% Slovákov myslí, že vláda nevenuje dostatočnú pozornosť ekonomickým opatreniam na boj s koronakríozou. 39,7% si myslí že áno a 15,9% nevedelo odpovedať.

„Ja tie opatreniam považujem za primerané, lebo nie je problém robiť viac, ako my môžme napríklad to čo bolo na veľkú noc, čo som teda aj kritizoval, my môžme kľudne zakázať ľuďom chodiť z okresu do okresu. My vieme, že zakázať vychádzať z domu, že musia byť všetci doma, pomaly tuná stanné právo. Ale vždy treba zvažovať, medzi tým že, čo je dosť s ohľadom na ten koronavírus a ako veľmi to ale bude prinášať tie takzvané kolaterálne škody čo sa týka ekonomiky, a toto samozrejme ľudia nemajú odkiaľ vedieť lebo sa tomu nevenujú…“ povedal.

Celá relácia na TV JOJ:

https://magazin1.sk/velke-americke-noviny-az-90-pozitivnych-testov-na-covid-19-by-malo-byt-negativnych-video/

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!