Sulík: My systematicky likvidujeme celý gastro segment. To je niečo šialené, čo sa tu deje

Minister hospodárstva na tlačovej konferencii kritizoval prijaté rozhodnutia krízového štábu a nové pravidlá lockdownu, ktorý nás čaká od tohto mesiaca.

Šéfovi SaS sa nepáči, že kostoly či vlaky budú plné ľudí, ale reštaurácie musia úplne zavrieť, aj keby tam boli prísne hygienické opatrenia. Podľa jeho slov systematicky vláda likviduje celý gastro segment a je to niečo šialené.

Sulík hovoril novinárom aj to, že na vláde majú len tri hlasy a hlavný hygienik rozhoduje o tom, či budú reštaurácie zavreté.

Sulíkovi píšu majitelia reštaurácii, ktorí nechápu, že na najviac zamorenom okrese môže ísť do kostola 200 ľudí, ale do ich reštaurácie nemôže ísť ani 15 ľudí.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353