Sulík: Musíme sa seriózne baviť o rekonštrukcii vlády, lebo takto ďalej sa už nedá fungovať

Šéf strany Sloboda a Solidarita a minister hospodárstva Richard Sulík vystúpil na tlačovej konferencii, kde už otvorene hovoril o tom, že sa musíme seriózne začať baviť o rekonštrukcii vlády. Predčasné voľby však určite nepodporí.

Podľa Sulíka súčasne vedenie nezvláda riadenie pandémie a Matovič si poštval proti sebe všetkých „Predseda vlády poštval proti sebe prakticky všetkých. Médiá, prezidentku, vládu, rôzne organizácie aj verejnosť. (…) Sme ale zásadne proti predčasným voľbám,“

Sulík má jasnú predstavu toho, ako by takáto rekonštrukcia vlády mala vyzerať, no najskôr ju oznámi koaličným partnerom. Stretnúť sa chce so všetkými aj s klubom OĽANO.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353