Sulík má problém! (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Sulík má problém! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Politológ, spisovateľ a publicista Roman Michelko sa vo svojej analýze venuje dianu v liberálnej strane SaS.

Sulík zlikvidoval opozíciu v SaS, tak, že ohlásil snem, skoro s ročným predstihom. Tento fígeľ použil už druhý krát. Prvý krát tak eliminoval Mihála, druhý krát zase Galka. Preferencie SaS prudko klesajú , podľa posledného prieskumu na 7,1 % teda sú na polovici ich maxima. Po spackaných voľbách by sa poste predsedu obhajoval podstatne ťažšie.

Sulík dosníval sen o premiérskej pozícii, ale aj o poste ministra financií. Beblavý si zase užíva skutočnosť, že by mal byť ministrom financií, a nenechal na programe SaS, kameň na kameni. Skladanie vlády bude divoké, programové prieniky sú malé a jediná strana ktorá ma jasný a konzistentný, aj keď veľmi asociálny program , z neho asi veľa nepresadí.

Skončí vlajková loď programu SaS Odvodový bonus, spoplatnenie Vysokého školstva a dúfajme, že aj masívna privatizácia nemocníc. Načo však potom SaS v takej vláde bude? Čaká nás horúca jar 2020 a divoké predvolebné vyjednávania. Bude veselo.

Zdroj: InfoVojna / YouTube Roman Michelko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *