Komentáre

Sulík by si vo vláde viac rozumel s Kotlebom (Názor)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Koronavírus a celá táto pandémia okolo neho nám ukazuje pravú tvár novej vlády. Dokonca nám ukazuje aj vzťahy medzi koaličnými partnermi vo vláde, čo je, vlastne dobré, lebo vidíme, ako spolu (ne)vedia fungovať skôr, ako by sme im dali viac času.

Hovorím o Sulíkovi, ktorý sa určite necíti komfortne pri premiérovi, ktorý mu nedvíha telefón a nepozýva ho na tlačovky, kde by ako minister hospodárstva mal Sulík byť ako prvý.

Nikdy som nebol liberálne ani proeurópsky orientovaný, ale Sulík sa mi vždy niečim páčil. Aj keď by som mu asi hlas nedal, páčil sa mi jeho zdravý postoj k migrácii či iné niektoré jeho postoje. Páčiť sa mi prestal vtedy, keď začal tárať nezmysli na Kotlebu, že je to len fašista a blá blá úplne bez konštruktívnej debaty… Proste omáčky, ktoré používajú médiá hlavného prúdu na menej chápavú vzorku spoločnosti, a začal ich používať aj Sulík, len aby sa zapáčil tým liberálnym voličom. Táto jeho hra sa mi nepáčila. Ale politika by nemala byť hra, ale oddanosť pre krajinu a ľudí.

Dnes je Sulík vo vláde a jeho názory na otvorenie malých obchodov, ktoré vlastnia malí a strední slovenskí podnikatelia by určite podporil Kotleba. Pretože aj Kotleba je názoru, že táto vláda ich opatreniami zabije slovenskú ekonomiku a zničí domácich podnikateľov. Veď aký má zmysel nechať otvorené obrovské hypermarkety a zavrieť obchodík niekde na ulici, kde príde denne 20 ľudí? Nijaký. Bohužiaľ, Matovič by najradšej zavrel všetko, vypol krajinu a potom sa asi pozeral, ako si nás tu skúpia nadnárodné skupiny, keď už Slováci padnú úplne na kolená.

Verím, že keby politika nemusí byť hrou na jednoduchých voličov, Sulík a Kotleba by si vedeli povedať veľa a na veľa sa zhodnúť. Bohužiaľ, Sulík si chce udržať tých 5% a bude hrať hru médii a Kotlebu bude mať za fašistu. Pri tom je vo vláde s ľuďmi, ktorí majú aj skutočne blízko k totalitným praktikám, ktoré nás určite čakajú v podobe nových zákonov novej akože demokratickej vlády.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *