Sulík aj Poliačik sa vyjadrili na pozitívny status Ľubomíra Galka o pedofílii: “Rešpekt Ľubo!”

Poslanec SaS Ľubomír Galko sa vyjadril pozitívne k nedávnym článkom neoliberálnych médii o pedofiloch. Tieto články otvárajú tému pedofílie a snažia sa pedofilov prezentovať, ako osoby, ktoré treba rešpektovať a nie odsudzovať.

Galko napísal, že podla neho je správne otvárať tieto témy a pedofilov by mala spoločnosť podporovať (písali sme o tom tu).

Šéf SaS Richard Sulík sa v jednej z diskusii vyjadril na Galkov status a myslí si, že Galko to určite nemyslel zle: “Pán Galko to určite nemyslel v zlom, len nedocenil, aké signály vysiela svojim statusom. SaS a ja osobne sa dištancujeme od akejkoľvek formy pedofilie a rovnako sexuálnej agresie.” napísal Sulík.

Na Galkov status o pedofiloch sa vyjadril aj ich bývalý stranícky kolega, dnes už člen Progresívne Slovenska Martin Poliačik, ktorý sa vyjadril jedným slovom REŠPEKT!.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *