Sulík aj Poliačik sa vyjadrili na pozitívny status Ľubomíra Galka o pedofílii: "Rešpekt Ľubo!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Sulík aj Poliačik sa vyjadrili na pozitívny status Ľubomíra Galka o pedofílii: “Rešpekt Ľubo!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec SaS Ľubomír Galko sa vyjadril pozitívne k nedávnym článkom neoliberálnych médii o pedofiloch. Tieto články otvárajú tému pedofílie a snažia sa pedofilov prezentovať, ako osoby, ktoré treba rešpektovať a nie odsudzovať.

Galko napísal, že podla neho je správne otvárať tieto témy a pedofilov by mala spoločnosť podporovať (písali sme o tom tu).

Šéf SaS Richard Sulík sa v jednej z diskusii vyjadril na Galkov status a myslí si, že Galko to určite nemyslel zle: “Pán Galko to určite nemyslel v zlom, len nedocenil, aké signály vysiela svojim statusom. SaS a ja osobne sa dištancujeme od akejkoľvek formy pedofilie a rovnako sexuálnej agresie.” napísal Sulík.

Na Galkov status o pedofiloch sa vyjadril aj ich bývalý stranícky kolega, dnes už člen Progresívne Slovenska Martin Poliačik, ktorý sa vyjadril jedným slovom REŠPEKT!.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *