Zo sveta

Študentka odmietla nosiť LGBTI odznaky a kritizovala túto komunitu. Chcú ju vyhodiť zo školy!

Kanadská študentka Natalie (17), ktorá študuje na Stonewall Collegiate, sa dostala do veľmi nepríjemnej situácie. K tradičným oslavám dňa veteránov odmietla totiž poslúchnuť nové nariadenia školy a LGBTI komunity, ktorá si v tento deň chcela presadzovať svoju kampaň.

Študenti v tento deň veteránov nosili odznaky symbolizujúce červeno-čierny vlčí mak, ako symbol úcty voči vojnovým veteránom. Škola a silná LGBTI komunita však prišla s novinkou, a zmenila tieto odznaky do dúhových farieb LGBTI komunity.

Mladá študentka Natalie, ktorá odmietla nosiť odznaky na podporu LGBTI komunity sa vo viere v slobodu slova a názoru rozhodla po škole rozniesť letáky, kde informuje o tom, že nesúhlasí s takýmto typom podpori.

„Čo má LGBTI komunita spoločné s vojnou? Červená predstavuje krv a čierna vdovy.“ napísala študentka Natalie vo svojom ozname, za ktorý ju chcú vylúčiť zo školy.

Okamžite to začalo riešiť vedenia školy a mladej študentke teraz hrozí vylúčenie zo školy. Aj toto je dôkazom toho, aká silná je LGBTI komunita a každý, kto sa ju odváži kritizovať, alebo ju odmietne podporovať, bude okamžite potrestaný.

176 Replies to “Študentka odmietla nosiť LGBTI odznaky a kritizovala túto komunitu. Chcú ju vyhodiť zo školy!

 1. Nemáte ani predstavu aki mocní ľudia za týmto stoja a čo tým chcú dosiahnuť.chaos,strach, zmätenosť a najlepšie začať už u detí,tam sa to neminie účinku.v Bruseli sedí uchylakov viac ako dosť a oni dobre vedia čo robia.ja si stále myslím,že normálnych zdravo uvažujúcich ľudí je viac a vyhráme proti nim.nadej zomiera posledná

 2. I enjoy you because of your entire effort on this web page.
  My niece take interest in conducting internet research and it’s easy to understand why.

  All of us hear all regarding the powerful medium you present invaluable guides via your web site and in addition encourage participation from other ones about this matter then my girl
  is becoming educated a whole lot. Have fun with the remaining
  portion of the new year. You’re the one doing a fabulous job.[X-N-E-W-L-I-N-S-P-I-N-X]I
  am really inspired with your writing skills as well as with the format to your weblog.
  Is this a paid topic or did you modify it yourself?
  Either way keep up the excellent high quality writing,
  it is rare to look a great blog like this
  one nowadays.

 3. como ganhar na lotofacil, acertar na lotofacil, ganhar na lotofacil, como ganhar na lotofacil de verdade, como ganhar na lotofacil sempre, como ganhar na lotofacil 2020, como ganhar na lotofacil 100 garantido, dicas lotofacil, como acertar na lotofacil, dicas para ganhar na lotofacil

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *