adplus-dvertising

Študentka odmietla nosiť LGBTI odznaky a kritizovala túto komunitu. Chcú ju vyhodiť zo školy!

Kanadská študentka Natalie (17), ktorá študuje na Stonewall Collegiate, sa dostala do veľmi nepríjemnej situácie. K tradičným oslavám dňa veteránov odmietla totiž poslúchnuť nové nariadenia školy a LGBTI komunity, ktorá si v tento deň chcela presadzovať svoju kampaň.

Študenti v tento deň veteránov nosili odznaky symbolizujúce červeno-čierny vlčí mak, ako symbol úcty voči vojnovým veteránom. Škola a silná LGBTI komunita však prišla s novinkou, a zmenila tieto odznaky do dúhových farieb LGBTI komunity.

Mladá študentka Natalie, ktorá odmietla nosiť odznaky na podporu LGBTI komunity sa vo viere v slobodu slova a názoru rozhodla po škole rozniesť letáky, kde informuje o tom, že nesúhlasí s takýmto typom podpori.

„Čo má LGBTI komunita spoločné s vojnou? Červená predstavuje krv a čierna vdovy.“ napísala študentka Natalie vo svojom ozname, za ktorý ju chcú vylúčiť zo školy.

Okamžite to začalo riešiť vedenia školy a mladej študentke teraz hrozí vylúčenie zo školy. Aj toto je dôkazom toho, aká silná je LGBTI komunita a každý, kto sa ju odváži kritizovať, alebo ju odmietne podporovať, bude okamžite potrestaný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.