Študentka chcela zaplatiť v trolejbuse, ale nemala drobné. Šofér ju brutálne mlátil ako psychopat! (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Študentka chcela zaplatiť v trolejbuse, ale nemala drobné. Šofér ju brutálne mlátil ako psychopat! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vodič odmietol žene vydať z bankovky a následne ju fyzicky napadol.

Dva roky väzenia hrozia vodičovi, ktorý surovo napadol mladú ženu v trolejbuse v Hradci Králové. Incident zachytil na mobil jeden z cestujúcich, ktorý video odovzdal polícii. Vodič odmietol 19-ročnej cestujúcej predať lístok na zastávke Náhon, pretože chcela zaplatiť 100-korunovou bankovkou.

Vodič jej povedal, že jej z bankovky nevydá a do vozidla ju nepustí. Ďalšia cestujúca ponúkla študentke, že jej bankovku rozmení, lenže vodič nechcel akceptovať ani tridsať korún, za ktoré si mladá žena chcela kúpiť lístok v cene 25 CZK.

Video, s ktorým polícia pracuje ako s dôkazným materiálom, zachytáva, ako si študentka od staršej ženy rozmieňa peniaze. Vodič vtedy išiel za ňou, aby jej vynadal. Potom si sadol späť za volant a zavrel dvere vozidla. Študentka išla za ním, že chce znovu zaplatiť, tentoraz už drobnými.

Zrejme však vzala do ruky aj drobné, ktoré ležali na pulte pri okienku vodiča. Vodič na ňu začal kričať, nech vráti peniaze späť a následne ju vytiahol z trolejbusu von. Na zázname je ďalej počuť potýčku, pri ktorej študentka kričí od bolesti. Potom sa mladá žena dožaduje vlastných tridsiatich korún. Vodič sa asi po pol minúte vrátil do trolejbusu a hodil po dievčine zrejme mince, ktoré pri okienku nechala.

Šofér podľa polície dievča vonku na zastávke niekoľkokrát udrel. “Bohužiaľ v trolejbusu nebol nikto, kto by študentke pomohol. Vodič ju nechal zranenú na zastávke a odišiel,”uviedla pre idnes.cz policajná hovorkyňa Iva Kormošová. Žena potom napadnutie nahlásila na polícii a po podaní vysvetlenia vyhľadala lekárske ošetrenie. Vodič trolejbusu sa odmietol k incidentu na polícii vyjadriť. Dopravný podnik s ním pre hrubé porušenie povinností okamžite rozviazal pracovný pomer.

Zdroj: Info.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *