Zo sveta

Študenti na prestížnej americkej škole tvrdia, že muži majú menštruáciu a ženy majú penis

Na prestížnej americkej škole University of Kentucky sa konala ankete, kde sa redaktorka pýtala študentov rôzne otázky. Táto americká univerzita je inštitúciou, ktorá má vychovať elitu v krajine, ktorá bude tvoriť inteligenciu spoločnosti. Keď však budete počuť odpovede jej študentov, budete sa chytať za hlavu.

Redaktorka sa študentov pýtala na ich názory, či existujú ženy s mužským pohlavným orgánom (s penisom), alebo či majú mať muži v šatni dámske menštruačné vložky. Podla opýtaných študentov na tejto uznávanej univerzite existujú ženy s penisom alebo muži s dámskym prirodzením a menštruáciou.

Aj tu vidieť obrovský vplyv LGBTI ideológie, kde už študovaní ľudia veria v takéto veci. Bohužiaľ tento trend nie je len v Spojených štátoch, ale aj u nás, kde hlavne v hlavnom meste podporujú rôzne univerzity dúhové pochody, kde ich účastníci tvrdia, že existuje 350 pohlaví.

Bude veľmi zaujímavé sledovať, kam sa cela spoločnosť bude uberať, keď dnes už ľudia na univerzitách tvrdia takéto veci. Kto vie, ako vychovajú vlastné deti.

6 Replies to “Študenti na prestížnej americkej škole tvrdia, že muži majú menštruáciu a ženy majú penis

    1. Vždyť si z ní dělají očividně legraci! Nevěřte všemu. I v našich dotazovacích pořadech často lidi melou nesmysly, vědí, že se tomu hloupí lidi u obrazovek budou smát! Na blbý otázky blbý odpovědi.

  1. Nechápem, čo robia títo na univerzite ! … No aj tak nemôžem napísať, že nech sa vrátia na základnú školu, pretože už aj tam sú deti a celý školský systém osprostený zvrátenou LGBTI ( „Q“ ?!) propagandou ! … Americká satanská lóža si vychováva po celom svete, už od škôlky, poslušné, hlúpe a naivné, „orwellovské“ ovce…
    Môžeme ochrániť Slovensko pred týmto neo-liberálnym satanizmom, a to jedinou správnou voľbou – pronárodno-kresťanskou… !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *