Politika

Stratil nervy z Matoviča: „Na kieho Boha sedel v Bruseli? Nech si zožerú tie peniaze k*rva!“ (Video)

V našej krajine je ohrozených 60-tisíc pracovných miest, ktoré môžu v auguste a v septembri zaniknúť, ak štát nenavýši pomoc. Upozornili na to v utorok predstavitelia Klubu 500 na tlačovej konferencii.

Klub 500 vyzýva predsedu vlády Igora Matoviča aby neblokoval opatrenia na záchranu pracovných miest. Tisíce ľudí môžu prísť o prácu.

„Ak vychádzame zo stavu ekonomiky, kde je 1,9 milióna ľudí zamestnaných v súkromnom sektore, pri optimistickom predpoklade, že sú ohrozené tri percentá pracovných miest, ide celkovo o takmer 60-tisíc pracovných miest,“ vyčíslil výkonný riaditeľ združenia Tibor Gregor.

Ako dodal, štát síce predĺžil lehotu na vyplácanie príspevkov na záchranu pracovných miest, avšak ich výškou sa nezaoberal. „Máme vedomosť, že na rokovanie vlády bol opakovane predložený návrh na navýšenie podpory, ktorý bol však zo strany predsedu vlády zamietnutý,“ uviedol predseda Klubu 500 Vladimír Soták.

„Darmo dva mesiace komunikujeme, nemáme problém s ministerstvami, ale s predsedom vlády,“ kritizuje Soták kroky premiéra s tým, že Matovič si podľa neho myslí, že mu patrí krajina.

Soták to na tlačovej konferencii už nevydržal a do Matoviča sa pustil s vulgarizmami.

Na otázku novinárky, kedy najneskôr musí prísť požadované navýšenie peňazí, sa Soták rozohnil: „Nikdy! Nič! Nikdy! Nech to zrušia, nech si zožerú tie peniaze, k*rva, keď nechápu, na čo to je. Na čo sedel podpredseda vlády v Bruseli a počúval tam štyri dni, že to sú peniaze na naštartovanie európskej ekonomiky. Na kieho Boha tam sedel?! Aby tu prišiel a vykladal nám kkt*ny?. Celý čas tam sedel a počúval, že to sú peniaze na naštartovanie ekonomiky. Ja to neviem ináč povedať!“ povedal nahnevane s vulgarizmami na adresu Matoviča Soták.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

4 Replies to “Stratil nervy z Matoviča: „Na kieho Boha sedel v Bruseli? Nech si zožerú tie peniaze k*rva!“ (Video)

  1. A ten KREPÍ nie a nie prísť k rozumu.Asi sa nedá prísť k niečomu čo neexistuje.Snáď iba budha Krajčí pomôže.

  2. Ani sa p.Sotákovi nečudujem, že sa už nas.al ! … Narcistický psychopat očividne nie je schopný riadiť a spravovať našu vlasť !!! … Navyše, dosť čo nie je ochotný pomôcť ľuďom na Slovensku (ani so svojou nepodarenou amatérskou vládou !) a naštartovať ekonomiku, ešte škodí, kade chodí a robí nám hanbu – viď. to infantilné správanie v Bruseli !
    Riešením je vyhádzať tú škodnú háveď z parlamentu – amatéri, klamári, podvodníci, zlodeji, plagiátori – vlastizradcovia – proamerický zapredanci (na čele s tou z pezinskej skládky !) nemajú čo robiť vo vysokých štátnych funkciách !!!

  3. Ha, ha, ha … Tak toto je už fakt sila. Čo k tomu ešte tak dodať? Že by nakoniec predsa len zistili, že majú dočinenia s čistým de. Bilom? Trochu neskoro, ale predsa. Aj novinárom to dochádza, teda aspoň podaktorým. Cirkus ide v plnom prúde. Presne ako som predpokladal. Šašo Mat_ovič isto ďakuje Bohu za covid 19, inak by už asi boli plné námestia, aby odstúpil. Tak, že tak. Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *