adplus-dvertising

Stránka ZOMRI žije len vďaka tomu, že na ňu cenzúra neplatí (Komentár)

Fanúšikovia a administrátori protislovenskej neoliberálne facebookovej stránky ZOMRI, sa radi chvália ich veľký počtom (187tisíc) ľudí, ktorí ich sledujú.

Vráťme sa však do roku 2017, kedy začala veľké nahlasovanie stránok na facebooku, ktoré patrili politickej strane Ľudová strana Naše Slovensko a jej poslancom či sympatizantom.

Práve vtedy ešte malá protislovenská stránka ZOMRI nabádala fanúšikov, aby rozsiahle nahlasovali tieto národnostné stránky, pod zámienkou, že šíria nenávisť (pretože sú za Slovensko a nie za Brusel a LGBT).

Stránky začali byť samotným facebookom mazané bez udania dôvodu a ostalo ich len veľmi malé množstvo. Veľké Kotlebové stránky s počtami od 50.000 do 100.000 ľudí padali a nikto ich už nenašiel na internete.

Takto si ZOMRI a ostatní neoliberálni posluhovači vydobyli prvé miesto na sociálnych sieťach a už mohli útočiť na všetkých pronárodných voličov bez toho, aby im niekto oponoval.

Ak sa aj objavila nejaká stránka, ktorá hájila Slovensko, kresťanstvo, rodinu, kde je otec a mama a deti, tak ju automaticky skalní fanúšikovia ZOMRI nahlásili a bola vymazaná.

Áno, našlo sa aj veľa ľudí, ktorí sa rozhodli stránku ZOMRI nahlásiť tiež, bohužiaľ, aj keď je tam plno obsahu, ktorý je urážlivý, vulgárny, nabáda na smrť národne cítiacich politikov, bolo to márne. Ako by niekto túto neoliberálnu stránku chránil a bránil ju v online svete, kde je veľa mladých ľudí a formuje to ich názory.

Ale zdá sa to len mne, alebo to vidia aj ostatní, že facebook, chce chrániť a podporovať všetko, čo je „progresívne“, neoliberálne, proti zdravému rozumu a hlavne proti tradičných hodnotám? Za to podporuje zvrátenosti, urážanie vlastného národa a podobne.

Mladí fanúšikovia stránky Zomri berú vlastenectvo ako niečo trápne a hodnoty ich nezaujímajú. Áno, nemajú deti, je im to jedno, páči sa im prežívať deň za dňom z neistou budúcnosťou. Ale raz sa ráno zobudia a zistia, že potrebujú žiť v krajine, ktorá bude mať pevné tradície a hodnoty.

Na záver treba dodať, že príspevky, ktoré táto stránka tvorí, sú z veľkej časti aj pravdivé, keď sa snažia poukázať na zlodejiny vládnej koalície a ich neschopnosť riadiť štát. Ale mali by si uvedomiť, akou formou sa snažia urážať ostatných Slovákov a Slovensko ako krajinu.

autor: Magazín1.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.