Politika Zo sveta

Stránka ZOMRI chcela z Kotlebu urobiť neverníka. On však len letí za svojou ženou do Egypta

Neoliberálna nenávistná stránka ZOMRI šíri fotografie z letiska, kde sa Marian Kotleba chystá na dovolenku do Egypta.

Na fotkách však nie je so svojou ženou, ale s rodinou známou, ktorá bude spolu s nimi na dovolenke. Podľa zdrojov blízkych Kotlebovi vieme, že manželka Frederika odišla na dovolenku skôr s ich synom Ľudovítom a Kotleba tam za nimi dnes letí aj s rodinou známou, ktorá je s Kotlebom na fotografiách z letiska.

Keďže mal predseda ĽSNS ešte pracovné povinnosti, mohol odletieť až o trochu neskôr za svojou manželkou.

„Magian sa vybral na dovolenku asi sa neboji migrantov a ani Fgedegiky, ked zbada tieto fotky.  Alebo si len odfarbila vlasy?“ uvádza vo svojom popise k fotkách nenávistná stránka ZOMRI.

Admini tejto stránky sa snažili zdiskreditovať Kotlebu a dostať ho do pozície akého si neverníka. Pravda je však taká, že ide len o rodinnú známu, ktorá bude s manželmi a ich malým synom spolu na dovolenke.

Stránka sa ďalej snaží navodiť dojem, že Kotleba, ktorý je proti migrácii, ide na dovolenku do tejto africkej krajiny. Skôr by ich ale mohlo zaujímať, že nechodí na predražené dovolenky, ale ide do cenovo dostupnej lokality, kde chodí veľa Slovákov. A okrem toho, čo má nelegálna migrácia spoločné s ľuďmi v Egypte?

20 Replies to “Stránka ZOMRI chcela z Kotlebu urobiť neverníka. On však len letí za svojou ženou do Egypta

 1. Toto co je za stranku preboha 😀
  bulvar pre narodniarov?
  jak keby vas jedna mat mala s hlavnymi spravami a inymi hovnami

  1. Ziadna vlastnicka struktura, ziadne podpisy, ziadni ludia, ziadne mena – netransparentny projektik, co ma za ulohu sirit $r4cky

   1. Zomri – Ziadna vlastnicka struktura, ziadne podpisy, ziadni ludia, ziadne mena – netransparentny projektik, co ma za ulohu sirit $r4cky.

    K téme nič?
    Napríklad to
    1. že to retardované Zomri pre retardov s IQ 50 nevedia ani normálne písať lebo ich retardovaný sledovatelia nemajú normálne zdravé mentálne pochody.
    2. Osočujú Kotlebu že ide do Egypta, nezabudli tí retardi zo Zomri napísať, že je to nácek a nenávidí všetkých? Čo je zvláštne, že ide do Egypta, medzi tých „migrantov“ moslimov ale retardi zo Zomri by mali napísať, že Kotleba je nácek, lebo on ide do Egypta a nie ako retardi zo Zomri, nechce presťahovať Egypt na Slovensko.
    Len retardi zo Zomri vidia potešenie v tomto:
    „Magian sa vybral na dovolenku asi sa neboji migrantov a ani Fgedegiky“
    To môžu písať len mentálne zaostalí retardi, ktorých v špec. škole naučili písať.

 2. Dovolenka v Egypte má spoločné s nelegálnou migráciou napríklad to, že v skutočnosti Kotleba, jeho ľudia v strane a jeho voliči medzi nelegálnou a legálnou migráciou vôbec rozdiely nerobia. Ako dali najavo vo svojom videu z Bruselu pred voľbami do europarlamentu.

  1. Správny nácek zo Zomri by presťahoval Egypt na Slovensko, lebo prakkoti zo Zomri nič iné nevedia. Nevedia písať, nevedia rozmýšlať, proste Zomri prakkti.

  1. Zomri nerobí novinárčinu. Tí retardi zo Zomri nedokážu napísať ani meno, nie to ešte nejakú myšlienku. Zomri IQ50

 3. To že demagógovia aj vypatlanci nenávidia stránku zomri, neznamená, že je nenávistná 😀 No a keď niekoho takého na svojich stránkach počastujú expresívnym, ale pravým a priliehavým výrazom – napríklad prakkt, tak to tiež nie je nenávisť, ale len prejav ľútosti nad duševným vývojom dotyčného 😉

  1. No vidíš, dali priestor aj tebe prakktovi. Pravý prakkt miluje Zomri, lebo vie, že IQ 50 prakkt nacisti vraždili, preto prakkti majú svoju stránku chrániac sa pred ústavnou psychiatrckou liečbou. Ty si jeden z nich, len si vyliezol na denné svetlo.

  2. martin tak to mi neda nereagovat ak stranka zomri nie je nenavistna. tak uz len názov naznacuje priamo volu priat niekomu smrt

   1. Sú to Antifa. Antifa priamo propaguje násilie, vraždenie oponentov. Založili ich komunisti s úmyslom zastrašovať, mlátiť a vraždiť politicky nepohodlných.
    Zomri neváhajú verejne sa vyhrážať násilím. Len nemajú odvahu ako v Nemecku, kde už roky napádajú oponentov. Zatiaľ na Slovensku sa len oťukávajú. Žiaľ za súhlasom vlády a polície. (V Nemecku Antifu financujú socialisti, SPD). Inak by tí teroristi dávno sedeli v base za vyhrážanie sa skupine obyvateľstva pre politické názory, podnecovanie nenávisti a pod. (tie Žitňanskej protiextrémistické trestné činy by naplnili vrchovato). Namiesto toho prznia deti na školách. Slušný občan nesmie mať zahalenú celú tvár, okamžite by bol legitimovaný, zadržaný ale teroristi zo Zomri sú výnimka.
    Je to stránka na politickú objednávku, spolufinancované z rozpočtu EÚ a ministerstva zahraničných vecí SR. Predvoj štátneho terorizmu.

 4. to sa v LSNS zase len pomylili. Magian mal v umysle ist na Zemplinsku siravu, ale proste zase raz len zabludili…

  jedine teda, ze by Minko poradil vodcovi destinaciu kde robia TOP kebaby 😀

  1. Podľa vás nacistov zo Zomri majú Kotlebovci nenávidieť iné národy a kultúry ako vy?
   Nacisti zo Zomri sú zhrození z toho, že Kotleba šiel medzi moslimov do Egypta. Mentálne retardovaní a nenávistní sa združujú na Zomri.

    1. Nacistka zo Zomri. Mala by si radšej niekam vycestovať a nie stále len toho Hitlera vzívať. Vám z toho Zomri drbe den i noc, heil IQ50.

    1. Ako píšem, vám nacistom zo Zomri z toho Hitlera riadne drbe. Skúste Egypt, ako turisti. I keď tých máte asi za prasce, ktoré žerú to čo dávate opiciam, alebo ako to písal ten váš Zomri nadaný hitlerjugend Emilko Hodál?
     Koľko svetových jazykov ten nácek zo Sorosovej debatnej asociácie ovláda? Že koľko národností a národov bude podľa vášho zoznamu strielať. Máte aj inštruktážne video alebo vám náckom zo Zomri stačí inšpirácia od SA a SS?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *