Stránka ZOMRI chcela z Kotlebu urobiť neverníka. On však len letí za svojou ženou do Egypta - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Stránka ZOMRI chcela z Kotlebu urobiť neverníka. On však len letí za svojou ženou do Egypta

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neoliberálna nenávistná stránka ZOMRI šíri fotografie z letiska, kde sa Marian Kotleba chystá na dovolenku do Egypta.

Na fotkách však nie je so svojou ženou, ale s rodinou známou, ktorá bude spolu s nimi na dovolenke. Podľa zdrojov blízkych Kotlebovi vieme, že manželka Frederika odišla na dovolenku skôr s ich synom Ľudovítom a Kotleba tam za nimi dnes letí aj s rodinou známou, ktorá je s Kotlebom na fotografiách z letiska.

Keďže mal predseda ĽSNS ešte pracovné povinnosti, mohol odletieť až o trochu neskôr za svojou manželkou.

“Magian sa vybral na dovolenku asi sa neboji migrantov a ani Fgedegiky, ked zbada tieto fotky.  Alebo si len odfarbila vlasy?” uvádza vo svojom popise k fotkách nenávistná stránka ZOMRI.

Admini tejto stránky sa snažili zdiskreditovať Kotlebu a dostať ho do pozície akého si neverníka. Pravda je však taká, že ide len o rodinnú známu, ktorá bude s manželmi a ich malým synom spolu na dovolenke.

Stránka sa ďalej snaží navodiť dojem, že Kotleba, ktorý je proti migrácii, ide na dovolenku do tejto africkej krajiny. Skôr by ich ale mohlo zaujímať, že nechodí na predražené dovolenky, ale ide do cenovo dostupnej lokality, kde chodí veľa Slovákov. A okrem toho, čo má nelegálna migrácia spoločné s ľuďmi v Egypte?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *