adplus-dvertising

Strana, ktorú podporuje aj Štefan Harabin, označila Kotlebu za fašistu, ktorý sa usmieva

Neznáma strana, ktorá ale minula na svoju kampaň do eurovolieb obrovský balík peňazí (203 072€) sa pustila do Mariana Kotlebu.

Predsedníčka strany Slavěna Vorobelová označila vo svojom článku Mariana Kotlebu za fašistu, ktorý sa len snaží priateľsky usmievať. V článku Vorobelová tvrdí, že kotlebovci útočili na moslimskú matku s deťmi a hádzali do nej kamene. Toto tvrdenie však nemá nijak doložené a podla všetkého len čerpá vymyslené informácie z médii hlavného prúdu.

Vyčíta im aj pozdrav NA STRÁŽ, ktorý označila za fašistický. Pravda je však, že tento pozdrav sa používal len na Slovensku (nie v Taliansku kde bol fašizmus), v časoch dávno pred vznikom fašizmu.

V strane Národná Koalícia, ktorá agresívne útočí na ĽSNS, je aj synovec neúspešného kandidáta na prezidenta Štefana Harabina. Harabin vyjadril veľkú podporu svojmu synovcovi a teda aj strane Národná Koalícia.

Bude zaujímavé sledovať priebeh tejto ešte viac zaujímavejšej strany, ktorá prvý krát kandiduje do volieb a už vynaložila na svoju kampaň skoro dva krát toľko financií ako ĽSNS, ktorá ma peniaze od štátu za voľby v roku 2016.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.