Politika

Strana, ktorú podporuje aj Štefan Harabin, označila Kotlebu za fašistu, ktorý sa usmieva

Neznáma strana, ktorá ale minula na svoju kampaň do eurovolieb obrovský balík peňazí (203 072€) sa pustila do Mariana Kotlebu.

Predsedníčka strany Slavěna Vorobelová označila vo svojom článku Mariana Kotlebu za fašistu, ktorý sa len snaží priateľsky usmievať. V článku Vorobelová tvrdí, že kotlebovci útočili na moslimskú matku s deťmi a hádzali do nej kamene. Toto tvrdenie však nemá nijak doložené a podla všetkého len čerpá vymyslené informácie z médii hlavného prúdu.

Vyčíta im aj pozdrav NA STRÁŽ, ktorý označila za fašistický. Pravda je však, že tento pozdrav sa používal len na Slovensku (nie v Taliansku kde bol fašizmus), v časoch dávno pred vznikom fašizmu.

V strane Národná Koalícia, ktorá agresívne útočí na ĽSNS, je aj synovec neúspešného kandidáta na prezidenta Štefana Harabina. Harabin vyjadril veľkú podporu svojmu synovcovi a teda aj strane Národná Koalícia.

Bude zaujímavé sledovať priebeh tejto ešte viac zaujímavejšej strany, ktorá prvý krát kandiduje do volieb a už vynaložila na svoju kampaň skoro dva krát toľko financií ako ĽSNS, ktorá ma peniaze od štátu za voľby v roku 2016.

6 Replies to “Strana, ktorú podporuje aj Štefan Harabin, označila Kotlebu za fašistu, ktorý sa usmieva

  1. Národná koalícia sú prezlečený národovci. Oni to iba majú v názve, ale skutočnosť bude niekde inde. A sú idioti, že rozdeľujú národovcov….národovci nikdy nič nedosiahnu lebo sa nespájajú ale vzájomne sa osočujú. A to komu vyhovuje?…hádajte. Národnej koalícii Svätoplukove prúty nič nehovoria…alebo v duchu, rozdeľuj a panuj…iba všetci o tom básnia, ale keď príde na lámanie chleba robia stále tú istú chybu. Ale kto chce tam pomôžme mu tam…a slniečkári, vlastizradcovia a kolaboranti vyhrávajú…vždy to tak bolo a pokiaľ nedostanú rozum inak ani nebude.

  2. Slavěna VorobelováTY SI NIE NÁROVEC ALE SPROSTÁ SLNIEČKÁRKA. TU SA UKAZUJE ČO SI ZAČ…VYŤAHUJEŠ ROKY STARÚ FOTKU AKO SLNIEČKÁRI!!! KDE MÁŠ NA FOTKE HÁKOVÝ KRÍŽ?!!! TUPAŇA SPROSTÁ?…TEBE NEVADÍ UKRAJINSKÝ FAŠIZMUS…ĽUDIA NEVOĽTE TENTO ODPAD…STE BANDA SLNIEČKÁROV NIE NÁRODOVCI!!!!!!!

  3. Jediná pronárodná strana na Slovensku je ĽSNS, ostatní sú len prevrácači kabátov, špekulanti a farizeji…!

  4. židia prezlečení za národnú koalíciu už kádrujú a osierajú, lebo zistili, že s Kotlebom kšefty neurobia…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *