Slovensko Zo sveta

Stracheho na Ibize napálila študentka z Bosny

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Rolu zámožnej netere ruského oligarchu, s ktorou Hans-Christian Strach (49), niekdajší rakúsky vicekancelár a šéf Slobodných (FPÖ), vyjednával na Ibize v júli 2017, zohrala bosnianska študentka poľnohospodárskej fakulty hovoriaca výborne niekoľkými jazykmi.

S odvolaním sa na zdroje blízke vyšetrovaniu to napísal denník Kronen Zeitung s tým, že mladá žena „dostala za svoje herecké výkony šesť až sedem tisíc eur“.

Pri šampanskom, tuniakovi a sushi Strache šesť hodín preberal s nastrčenou volavkou možnosti, ako ruskému investorovi zabezpečiť štátne zákazky výmenou za podporu FPÖ.

Do škandálu médiá už skôr zaplietli aj ruskú moderátorku Lerum Kudrjavcevová (48).

Podľa rakúskeho bulvárneho denníka Österreich, ako neter vystupovala práve táto blonďavá televízna diva. Kudrjavcevová sa priznala, že doteraz sa domnievala, že „len v Rusku tlač môže písať, čo sa mu zachce“. „Budeme to riešiť s medzinárodným súdom,“ pohrozila.

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *