Stracheho na Ibize napálila študentka z Bosny

Rolu zámožnej netere ruského oligarchu, s ktorou Hans-Christian Strach (49), niekdajší rakúsky vicekancelár a šéf Slobodných (FPÖ), vyjednával na Ibize v júli 2017, zohrala bosnianska študentka poľnohospodárskej fakulty hovoriaca výborne niekoľkými jazykmi.

S odvolaním sa na zdroje blízke vyšetrovaniu to napísal denník Kronen Zeitung s tým, že mladá žena “dostala za svoje herecké výkony šesť až sedem tisíc eur”.

Pri šampanskom, tuniakovi a sushi Strache šesť hodín preberal s nastrčenou volavkou možnosti, ako ruskému investorovi zabezpečiť štátne zákazky výmenou za podporu FPÖ.

Do škandálu médiá už skôr zaplietli aj ruskú moderátorku Lerum Kudrjavcevová (48).

Podľa rakúskeho bulvárneho denníka Österreich, ako neter vystupovala práve táto blonďavá televízna diva. Kudrjavcevová sa priznala, že doteraz sa domnievala, že “len v Rusku tlač môže písať, čo sa mu zachce”. “Budeme to riešiť s medzinárodným súdom,” pohrozila.

zdroj

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *