Spoločnosť

Stovky Rómov s palicami sa pripravujú na Kotlebu (Video)

(Aktualizované 21:05) Na sociálnej sieti sa objavili videá, kde sa obrovská tlupa Rómov stretáva v Jarovniciach okres Sabinov.

Podla všetkého by malo ísť o odplatu za nedávne video Milana Mazureka, kde sa stretol s človekom, ktorému nelegálne obsadili osadníci jeho vlastný pozemok, za ktorý platí dane a nemôže ho využívať.

Na videu sú stovky Rómov a niektorí z nich si dávajú dole oblečenie, či držia rôzne kovové predmety. Vo videu zaznie hlasné „Takže už sa pripravujeme na Kotlebu!“.

Podla ŠPZ áut vieme, že sa jedná o okres Sabinov, v ktorom sa nachádza aj obec Jarovnice, v ktorej žije spomínaný pán, ktorý je dennodenne obťažovaní osadníkmi.

Podla najnovších informácii by mal byť vyzývateľ Rómskeho pochodu Viktor Valík (rómsky ochranca), ktorý v živom vysielaní na jeho facebookovom profile komentuje video Milana Mazureka, ktorý sa rozprával s majiteľom pozemku, ktorý mu nelegálne obývajú osadníci.

„Mazurekove video ma neskutočne vytočilo! Prečo sa schováva za plot? Mal ísť priamo do dediny (poz. red. v obci Jarovnice žije obrovský počet Rómov). Nech príde!“ hovorí vo svojom videu rómsky ochranca Viktor Valik.

„On ide riešiť Jarovnice? Čo on je kaskadér?! Nech príde!“ dodáva rómsky ochranca Viktor Valik.

Celú situáciu monitorujeme a budeme správu aktualizovať. Ak máte viac informácii kontaktujte nás na facebookovej stránke Magazín 1

9 Replies to “Stovky Rómov s palicami sa pripravujú na Kotlebu (Video)

  1. Kotleba neprišiel tak si to vybavili medzi sebou 😂 Veď už keď boli nachystaný tak by bola škoda len tak na prázdno odísť domov ://www.cas.sk/clanok/387090/hromadna-bitka-rodin-v-najvacsej-romskej-osade-na-slovensku-mlatili-sa-aj-deti/

  2. 😂 Rómsky ochranca Viktor Valik – na to obrátené /anglické/ riadenie máš STK lebo súdim tak podľa spätného zrkadla., alebo je to auto ČORNURÉ ???

  3. Nečinnosť štátnych orgánov v ochrane pred asocialmi má za následok radikalizaciu postihnutých diskriminovaných občanov ktorí nie sú paradoxne z etnickej skupiny ale z majority. Minule som sa ocitla v popoludňajších hodinách na hlavnom námestí kde je detské ihrisko. Bolo obsadené skupinou neprispôsobivých ktorí používali také vulgárne výrazy aké som si doteraz ani nevedela predstaviť po čase vypukla medzi ženami bitka bez ohľadu na ich malé deti pri ktorej mi tuhla krv. Normálne mamičky s deťmi rýchle opúšťali priestor, lebo naozaj takéto divadlo ohrozuje mravnu výchovu detí. Kde sú kamery a policajti?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *