Stovky ľudí, ktorí si zmenili pohlavie to dnes ľutujú a majú ťažké depresie - MAGAZÍN 1
Slovensko

Stovky ľudí, ktorí si zmenili pohlavie to dnes ľutujú a majú ťažké depresie

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Stovky ľudí, ktorí verili, že sú v skutočnosti iným pohlavím (transgender), sa chcú vrátiť k svojmu rodnému pohlaviu, tvrdia zakladateľka britskej siete, ktorá má týmto jedincom pomôcť.

28 ročná Charlie Evansová, ktorá žila takmer desať rokov ako muž, povedala pre Sky News, že ju kontaktovali stovky trans-ľudí, ktorí rovnako ako ona ľutovali svojho skoršieho rozhodnutia zmeniť sa na opačné pohlavie.

“Komunikujem s 19 a 20-ročnými, ktorí podstúpili plnú operáciu zmeny pohlavia a ktorí sú nešťastní zo svojho rozhodnutia a chcú návrat svojho pôvodného pohlavia, pretože depresia, kvôli ktorým operáciu podstúpili, nezmizla. Títo ľudia teraz nevedia, čo majú robiť a sú zúfalí.

Podľa výskumu bostonskej univerzity takmer 80 percent ľudí, ktorí sa identifikujú ako transgender, majú v skutočnosti duševnú poruchu či viacero duševných porúch. Namiesto seriózneho liečenia tejto duševnej poruchy podstupujú zmenu pohlavia, ktorá im v skutočnosti nepomôže.

Podľa Evansovej ju dokonca navštívila žena, ktorá keď svojim priateľom povedala o tom, že chce vrátiť svoje biologické pohlavie, čelila zahanbeniu zo strany tamojšej LGBT komunity za to, že je zradkyňa.

Aj na Slovensku má LGBTI propaganda veľký dosah a ľudia by mali byť obozretní vo svojich činoch. Zmeniť si pohlavie je len chvíľkový úlet, ktorý keď si po rokoch uvedomíte, budete ho ľutovať a nikdy nebudete v skutočnosti šťastní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *