Spoločnosť Zo sveta

Stovky ľudí, ktorí si zmenili pohlavie to dnes ľutujú a majú ťažké depresie

Stovky ľudí, ktorí verili, že sú v skutočnosti iným pohlavím (transgender), sa chcú vrátiť k svojmu rodnému pohlaviu, tvrdia zakladateľka britskej siete, ktorá má týmto jedincom pomôcť.

28 ročná Charlie Evansová, ktorá žila takmer desať rokov ako muž, povedala pre Sky News, že ju kontaktovali stovky trans-ľudí, ktorí rovnako ako ona ľutovali svojho skoršieho rozhodnutia zmeniť sa na opačné pohlavie.

„Komunikujem s 19 a 20-ročnými, ktorí podstúpili plnú operáciu zmeny pohlavia a ktorí sú nešťastní zo svojho rozhodnutia a chcú návrat svojho pôvodného pohlavia, pretože depresia, kvôli ktorým operáciu podstúpili, nezmizla. Títo ľudia teraz nevedia, čo majú robiť a sú zúfalí.

Podľa výskumu bostonskej univerzity takmer 80 percent ľudí, ktorí sa identifikujú ako transgender, majú v skutočnosti duševnú poruchu či viacero duševných porúch. Namiesto seriózneho liečenia tejto duševnej poruchy podstupujú zmenu pohlavia, ktorá im v skutočnosti nepomôže.

Podľa Evansovej ju dokonca navštívila žena, ktorá keď svojim priateľom povedala o tom, že chce vrátiť svoje biologické pohlavie, čelila zahanbeniu zo strany tamojšej LGBT komunity za to, že je zradkyňa.

Aj na Slovensku má LGBTI propaganda veľký dosah a ľudia by mali byť obozretní vo svojich činoch. Zmeniť si pohlavie je len chvíľkový úlet, ktorý keď si po rokoch uvedomíte, budete ho ľutovať a nikdy nebudete v skutočnosti šťastní.

7 Replies to “Stovky ľudí, ktorí si zmenili pohlavie to dnes ľutujú a majú ťažké depresie

 1. Existujú iba 2 (slovom: DVE !) pohlavia: mužské a ženské.
  Tak to bolo, a je, odjakživa – od stvorenia sveta, pretože na duchovnej úrovni existujú len dva duchovné princípy – mužský princíp a ženský princíp, ktorý sa inkarnuje spolu s dušou do hmotného tela plodu, na základe čoho sa plodu, v tele matky, začnú vytvárať mužské, alebo ženské pohlavné orgány…
  (Ešte k vysvetleniu: duša si pred narodením vyberá pohlavie – ak to má v pláne duše, a tiež na základe karmických okolností – prežiť život na Zemi ako muž, alebo žena…)
  V západných krajinách, žiaľ, nevedia počítať. Podľa nich, zdá sa, existuje 3, 4, 5, 6… – 50 pohlaví…

 2. …ešte doplním: viď. budhistický symbol „Yin a Yang – mužský a ženský princíp. V Čine a Japonsku je Yin a Yang považovaný za všetko, čo existuje. Yin ako tmavá časť a Yang ako svetlá, sú v neustálom kontraste. Jeden druhého kŕmia, no zároveň každý z nich nesie časť toho druhého. Koncept Yin a Yang má pôvod v dávnej čínskej filozofii a opisuje dve navzájom opačné a doplňujúce sa sily, ktoré sa nachádzajú v každej živej a neživej časti vesmíru.
  Yin – ženský princíp – zahřňa v sebe všetko ako: tmavé miesto, severný svah (kopca), južný breh (rieky), zamračené, zahalené“) je tmavší element; pôsobí smutne, pasívne, tmavo, žensky a korešponduje s nocou. Yin je často symbolizovaný vodou a zemou. K Yin sa priraďuje pasivita.
  Yang – mužský princíp – zahřňa v sebe všetko ako: svetlé miesto, južný svah (kopca), severný breh (rieky), slnečné svetlo“) je svetlejší element; pôsobí veselo, aktívne, svetlo, mužsky a korešponduje s dňom. Yang je často symbolizovaný ohňom a vetrom.
  Yin (ženskosť, tma, pasívna sila) a Yang (mužská, svetlá, tvorivá sila) sú popisom doplňujúcich sa opakov a nie sú absolútne – preto hocijaká Yin a Yang bude vyzerať opačne z inej perspektívy. Preto sa príslušné vyššie uvedené pojmy k Yin a Yang neberú doslovne. Všetky sily v prírode majú obidva stavy, a tie sú neustále v pohybe… Podrobnejšie – viď. wikipédia.

 3. Jasné že im z toho hrabe keď sú psychicky chorí a narušení, tí ľudia majú byť v psychiatrickej liečebni a nie si meniť pohlavie!

 4. Nemusí být psychycky choří, mohou to být také jen mladé děti které ničemu nerozumí které jsou manipulovány jejich pseudoliberálními rodiči

 5. Je mi to uplne fuk, jak si tihle lide nalozi se svym zivotem. Je to jen jejich boj a co si nadrobili at si snedi. Jeste totiz nepochopili co je pricipem demokracie.. mimo jine i to, ze kazdy si muze delat co chce a za sve ciny je sam zodpovedny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *