Spoločnosť

Ste za to, aby Slovensko prijímalo migrantov? Anketa v článku!

Mnoho slovenských liberálnych politikov nám tvrdí, že Európa a aj Slovensko by malo byť solidárne, a malo by prijímať afrických či moslimských migrantov.

Zuzana Čaputová povedala, že Slovensko má kapacity na to pomáhať migrantom. Andrej Kiska zase, že by sme ich jednoducho mali prijať.

To však tvrdia politici, ktorí majú probruselské vnímanie sveta. My sa teda pýtame v ankete, či ste za to, aby Slovenská republiky prijímala migrantov z Afriky či Blízkeho východu. Budeme radi ak budete tento článok zdieľať, aby hlasovalo čo najviac ľudí a mali sme tak objektívnu odpoveď.

Ste za to, aby Slovensko prijímalo migrantov?

View Results

Loading ... Loading ...

12 Replies to “Ste za to, aby Slovensko prijímalo migrantov? Anketa v článku!

 1. Veľmi jednostranná otázka.
  Som za to aby slovensko prijímalo migrantov s dokladmi a dohladatelnou minulostou.dalo im vzdelanie v uzavretej institucii a vybavených zručnostami vedomostami,kontaktmi a plánmi ,ich poslalo po roku dvoch domov,pracovať na novom slovensku v ich krajine resp.budovat ho s ich krajiny.
  Keď ich 1000 dokáže rozložiť celé mesto v európe,čo by dokázali vybavený našou vierou kulrúrou a návykmi v nejakom africkom regióne?

  1. a z akého dôvodu chceš rozdávať naše verejné zdroje cudzincom a parazitom? veď je to skurvená ekonomická vlastizrada. Srať na nich, nech si zožerú doma to, čo si navarili, my im nič nedlhujeme.

 2. Miloš, ono je to pekné, ako si to napísal, len si musíš uvedomiť, že na tom by mimovládky iba ťažko zarobili a to je problém, ktorý tieto tvoje humanitárne myšlienky vylučuje. Biznis je biznis. Tu nejde o ľudí a ani o Európu.

 3. ked podľa pani prezidentky máme kapacity tak nech láskavo zvýšia rodinné prídavky aspoň na 50 € na dieťa a nech postavia miesto mešit deťom materské škôlky

  1. Ano, máš pravdu. Nech postavia MŠ, aby rodičia detí mohli pracovať, nech majú pre migrantov- darmožráčov viac do rozpočtu z daní rodičov. Lebo tie vyrobené peniaze by sa mali vracať tým, ktorí sa pričinia a nikomu inému. Ani našim darmožráčom by som nič nedala. Nech najprv vytvárajú HDP až potom by dostali!!!!

   1. V žiadnom prípade, ja som v Nemecku a vidím, čo sa tu deje, ľuďom nikto nevie pomôcť a deťom v školách ublížuju a učitelia tiež nič nemôžu robiť. Dokonca keď ženy znásilňujú tak Nemci si to natáčajú a keď sa objaví ruský muž ten zakročí, tak hneď utekajú. Rusov sa boja, len žiaľ nie sú vždy po ruke. Kotlebovci majú úplnú pravdu. Nedajte sa prehovoriť politikmi , potom už bude neskoro plakať!!!!!

 4. Za socializmu chodili do Líbie, aj inde stavbári, inžinieri, lekári- budovali, učili, vychovávali.
  No a poznáme ďalší vývoj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *