Ste za otvorenie letných terás pri dodržaní odstupov a hygienických opatrení? (Anketa) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ste za otvorenie letných terás pri dodržaní odstupov a hygienických opatrení? (Anketa)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Koronavírus nám všetkým zmenil životy. Ľudia sa zdržiavajú doma alebo v práci, no bežné aktivity, na ktoré sme boli zvyknutí úplne vymizli. Teplé dni už začínajú, no slovenské námestia sú prázdne. Ak by sa však dodržali silné hygienické opatrenia, boli by ste za otvorenie letných terás?

Zákazníci by od seba sedeli vo väčších odstupoch, platili by prísne hygienické opatrenia ako napríklad dezinfekcie rúk pri každom vstupe na terasu a pod.

Sorry, there are no polls available at the moment.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *