Spoločnosť

Ste za akceptovanie pedofilov v spoločnosti? (ONLINE ANKETA)

V posledných dňoch sa na Slovensku riešia otázka pedofílie. Ako prvý s tým prišiel neoliberálny denník SME, ktorý na titulnej strane hovorí o pedofiloch, ako o ľuďoch, ktorých treba akceptovať.

Neoliberálne médiá už postúpili a salámovou metódou nám chcú po krôčikoch otvoriť ďalšiu kapitolu progresívneho sveta. Sveta, kde pedofília má byť rešpektovaná. Bohužiaľ je to len lož, ktorá otvára brány ľudom, ktorí vidia v malých deťoch sexuálne objekty.

Hlasujte v ankete, ktorá bude o pár dní vyhlásená ako prieskum, ktorý nám ukáže, koľko ľudí je za to, aby bola pedofília a pedofili akceptovaní v spoločnosti.

(Ak ste už zahlasovali, zdieľajte tento článok alebo ho pošlite priateľom, nech v čo najväčšom počte dáme jasné stanovisko)

Má spoločnosť akceptovať pedofilov?

View Results

Loading ... Loading ...

21 Replies to “Ste za akceptovanie pedofilov v spoločnosti? (ONLINE ANKETA)

  1. Spolocensky akceptovat v ziadnom pripade NIE, podla konkretneho pripadu a jeho zavaznosti a spolocenskej nebezpecnosti, po vysetreni psychiatrom a psychologom, bud detencny ustav, alebo vazba.

  2. V ziadnom pripade ,treba ich izolovat a nie akceptovat kde to uz sme ,aby sme dovolili este aj deti znasilnovat to sme uz naozaj padnuti na hlavu a este to aj akceptovat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *