Stavbár to natrel Matovičovi: „A my máme žrať vonku?! Nie sme svine, chceme sa aspoň slušne najesť!“

Nové opatrenia zakazujú konzumáciu jedál v reštauráciách či pohostinstvách. Ľudia si môžu po jedlo prísť ale musia si ho vyniesť von, alebo zjesť na vonkajšej terase. To je však v tomto chladnom upršanom počasí nemožné.

A práve rôzne reštaurácie či vývarovne pre robotníkov boli tou chvíľkou, kedy si ťažko pracujúci chlapi prišli konečne umyť ruky a dali si jedlo v kľude za stolom. Aspoň táto chvíľka na obed ich odtrhla od špiny a hluku na stavbe, kde práca je ťažká a náročná. Túto obedovú chvíľku im nové nariadenie vzalo.

Status robotníka zdieľajú tisíce ľudí.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353