Stav núdze! Elektrina nám pôjde len 5 hodín denne, aby sme zachránili ekonomiku

Počet nakazených stúpa každým dňom a krízové štáby štátov zavádzajú nové pravidlá pre obyvateľov. Obmedzenia a zákazy nás majú zachrániť pred rozšírením koronavírusu.

Najnovšie vláda prišla s novinkou v podobe obmedzenia dodávok elektrickej energie. Do domácností pôjde elektrina len 5 hodín denne a to vo večerných hodinách, kedy je denného svetla už menej. Aj takýmto opatrením chce štát ušetriť peniaze aj pre obyvateľov a za tieto peniaze odporúčajú ľuďom, aby si nakúpili literatúru. Cez deň štát odporúča obyvateľom, aby sa hrali spoločenské hry a učili sa nové veci z kníh. Článok je vymyslený! Pekný 1. apríl kamaráti a všetkým veľa zdravia 🙂

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *