Politika

Štát bude od dnes sledovať ľudí cez mobily. Kotleba: „Ľudia nenechajte sa zotročiť!“

Ústavnou väčšinou bol dnes v NR SR schválený vládny návrh zákona, ktorý pod plášťom boja proti koronavírusu zavádza sledovanie občanov. Predseda ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba odkazuje občanom: Nedajte sa zotročiť!

Vláda na rokovanie Národnej rady Slovenskej republiky predložila v skrátenom legislatívnom konaní zákon na boj proti koronavírusu. Návrh s pompéznym názvom „Vládny návrh zákona o niektorých mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby Covid-19“ však pod svojím plášťom skrýva aj myšlienku neodmysliteľne spojenú s totalitnými systémami – sledovanie občanov.

Práve stať o sprístupnení údajov podliehajúcich telekomunikačnému tajomstvu Úradu verejného zdravotníctva zdvihla zo stoličiek poslancov ĽS Naše Slovensko, ktorí označili takýto zákon za totalitný. Člen Ústavnoprávneho výboru NR SR Rastislav Schlosár konštatoval, že sa jedná o „neprijateľný zásah do oblasti ľudských práv, osobných slobôd a súkromia“.

Predseda ĽS Naše Slovensko občanov vyzval, aby situáciu sledovali a nenechali sa zotročiť.

„Pod zámienkou boja proti tejto pandémii sa dostávame do absolútnej totality, do etapy kontroly komunikácie a životov všetkých obyvateľov. Ľudia rozmýšľajte, sledujte situáciu a nenechajte sa zotročiť!“ odkazuje prostredníctvom videa.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

4 Replies to “Štát bude od dnes sledovať ľudí cez mobily. Kotleba: „Ľudia nenechajte sa zotročiť!“

  1. Pravdu hovorí!!! Ľudia toto si necháte ľúbiť? To ako fakt? Veď toto nerobili ani komunisti a vraj vtedy sme žili v totalite!!! tak teraz čo je toto za dobu? Toto je korporatívny fašizmus a zavádza nám ho tu pravicová vláda pod taktovkou šaša z Trnavy Mat_oviča a vy sa nemo prizeráte? Za toto ste mrzli a šantili s kľúčikmi na námestiach v novembri roku pána 1989? Za toto? Mysleniu zdar!!!

  2. Zotročiť? V Číne každého nakazeného polícia nasilu uzatvorila v jeho byte, prípadne nasilu odviezla do karantény, lietali tam drony s kamerami a hľadali ľudí bez rúšok, celé sídliská boli izolované plotmi a strážené políciou/armádou. SK opatrenie nie sú oproti tomu nič. Čím mäkší postup, tým viac mŕtvych. Je len a len dobre ak budú potencionálni nosiči vírusu sledovaní vládou/políciou.

    1. ale nasa ‚vlada‘ dostane data od vsetkych! chapes? a bude ich moct analyzovat

      to je predsa obrovsky rozdiel, ked Cina chcela zastavit virus a nasilu davala nakazenych ludi do karanteny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *