Slovensko

Štartér mafiánov, ktorý má rád cigán*ke pinďúre, nech po mne nevykrikuje, odkázal Fico Kollárovi

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes sa v parlamente odohrala slovná prestrelka medzi Robertom Ficom a Borisom Kollárom. Všetko to začali, keď si Igor Matovič vytvoril transparent s textom „Vrah na rohu ulice o morálce káže“. Transparenty sú ale v parlamente zakázané.

To nahnevalo opozičných poslancov, ktorí kričali na predsedu parlamentu Kollára. Ten sa vyhrážal, že ak budú pokračovať, preruší rokovanie.

Fico to komentoval s tým, že nech si Matovič píše čo chce a že čo čakať od plagiátorov. Na to mu skočil do reči Kollár a povedal, že čo čakať od mafiánov. Šéf Smeru asi nešťastne odpovedal „Lepšie byť mafián ako plagiátor, ale to už je druhá vec.“

Rozhorčený šéf Smeru ale Kollára nenechal tak „Tiež mi je zvláštne, že na vás reční Boris Kollár, ktorý ukradol titul. On bude mne hovoriť, že mafián? Človek, ktorý bol štartérom pre mafiánov. Človek, ktorý vozil na Slovensko drogy, ktorého každý vnímal ako podržtašku… Môžu si ma nazývať akokoľvek, ale som na seba hrdý, že mi nikto nemôže povedať, že som ukradol titul na vysokej škole,“ hovoril.

Kollárovi okrem toho, že „robil štartéra mafiánom“ vytkol aj to, že má rád „cigánske pinďúre“. Fico zrejme narážal na medializovanú komunikáciu Kollára s transrodovou modelkou Paris Nemc.

Na webovej stránke kollarjeuchyl.com (pozor od 18 rokov!) sa objavila nahrávka, kde rozpráva jedna z údajných spoločníčiek predsedu parlementu o jej zážitkoch s Kollárom. 

Podľa webu, za ktorým stojí anonym, tvrdí transseuxálna prostitútka v nahrávke, že s Kollárom sa stretla vo Fun Rádiu v Bratislave a neskôr aj v Košiciach. Potom ju vzal na byt, kde si vodí transsexuálov a nazvala ho hniezdočkom lásky.

Spoločníčka tvrdí, že bol v orálnom sexe veľmi dobrý, ale nie veľmi vášnivý a tak mu dáva z desať bodov len tri.