adplus-dvertising

Starostu po očkovaní hospitalizovali. Ochrnula mu polovica tela

Starosta obce Klokoč (okres Detva) Radoslav Hruška uverejnil video, v ktorom informoval, že po očkovaní vakcínou Pfizer bol hospitalizovaný v nemocnici. Ochrnul na jednu časť tela, čo mu neskôr prešlo no v hneď na to mu ochrnula druhá časť tela. Ako sám tvrdí, s očkovaním to nemá nič spoločné a je v tom viac faktorov.

Z nemocničného lôžka pozdravil obyvateľov obce týmito slovami: „V pondelok som bol očkovaný Pfizerom, v stredu som zažil to, čo som zažil, že som spolky ochrnul. Chcem Vám povedať, že to nemá s tým vôbec súvis. Už nie som ochrnutý. Už aj rozprávam, lebo som aj stratil schopnosť rozprávať. Potom sa to o dva dni zopakovalo. Ochrnul som na druhú stranu. Ale už to všetko pominulo. Je to lepšie, omnoho lepšie. Aby nevznikli nejaké konšpirácie, môj zdravotný stav nemá absolútne nič spoločné s očkovaním.“

Samotný starosta nás kontaktoval na sociálnej sieti s tým, že sa jednalo o úraz pri silovom cvičení a jeho cievy boli poškodené činkou pri posilňovaní „Do nemocnice som prišiel priamo z posilňovne“ napísal.