Starostka bratislavskej časti po testoch uvažuje o otvorení kaviarní aj fitness centier

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Starostka bratislavskej mestskej časti Dana Čahojová po celoplošnom testovaní uvažuje nad vypovedaním poslušnosti. Informovala o tom na sociálnej sieti.

V mestskej časti Karlová Ves, kde je starostkou bolo za sobotu z 15 800 testovaných len 40 pozitívnych a Čahojová tak uvažuje nad vypovedaním poslušnosti a znovu otvorením prevádzok.

„Koketujem s myšlienkou. V prípade nariadenia 2.kola testovania v Bratislave konkrétne u nás v Karlovej Vsi navrhnem vypovedanie poslušnosti. (výsledky včerajšieho dňa 15 800 test/40 poz.) Nebudem zneužívať ochotu a nasadenie toľkých dobrých, slušných a takmer so všetkým zmierených ľudí. Budem na základe tohoto víkendového eventu požadovať opätovné otvorenie kaviarní, fitnesiek a cukrární. Lebo, ak je toto víťazstvo, tak ho treba využiť. Noc bola krátka.“ napísala.