Starosta v obci, kde jasne zvíťazil Kotleba odkazuje: "Sú to fašisti, treba to povedať na plné hrdlo!" (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Starosta v obci, kde jasne zvíťazil Kotleba odkazuje: “Sú to fašisti, treba to povedať na plné hrdlo!” (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Novinári denníka SME sa vybrali do ulíc obcí, kde v posledných eurovoľbách jasne zvíťazila strana Mariana Kotlebu a vypytovali sa obyčajných ľudí, prečo im dali svoj hlas.

Väčšina ľudí v okolí Topoľčian a Piešťan volila stranu ĽSNS. V minulosti tu však víťazila vládna strana Smer. Novinári sa vybrali medzi ľudí a vypytovali sa ich, prečo zmenili názor. Niektorých ľudí prenasledovali až do obchodu s potravinami, aby zistili čo najviac informácii. Iných zase zasypávali otázkami aj pri práci či pri odchode na autobus.

Starosta obce Borovce, kde ĽSNS získala 25,6% hlasov a volila ju teda väčšina ľudí odkázal, že ĽSNS sú fašistická strana a treba to povedať na plné hrdlo.

Viac sa dozviete vo videu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *