Politika

Starosta v obci, kde jasne zvíťazil Kotleba odkazuje: „Sú to fašisti, treba to povedať na plné hrdlo!“ (Video)

Novinári denníka SME sa vybrali do ulíc obcí, kde v posledných eurovoľbách jasne zvíťazila strana Mariana Kotlebu a vypytovali sa obyčajných ľudí, prečo im dali svoj hlas.

Väčšina ľudí v okolí Topoľčian a Piešťan volila stranu ĽSNS. V minulosti tu však víťazila vládna strana Smer. Novinári sa vybrali medzi ľudí a vypytovali sa ich, prečo zmenili názor. Niektorých ľudí prenasledovali až do obchodu s potravinami, aby zistili čo najviac informácii. Iných zase zasypávali otázkami aj pri práci či pri odchode na autobus.

Starosta obce Borovce, kde ĽSNS získala 25,6% hlasov a volila ju teda väčšina ľudí odkázal, že ĽSNS sú fašistická strana a treba to povedať na plné hrdlo.

Viac sa dozviete vo videu:

2 Replies to “Starosta v obci, kde jasne zvíťazil Kotleba odkazuje: „Sú to fašisti, treba to povedať na plné hrdlo!“ (Video)

  1. Potom sú fašisti všetci v obci,ktorým starostuje . Lebo väčšina z nich volila Kotlebu. A ako sa nazýva človek,ktorý starostuje fašistom ? Predsa fašista ! Občania by mali tohto zmrda okamžite zhodiť a dať mu po papuli!!!

  2. Stále sa len o tom kecá!!!!!!!!!!..a kto umožnil západným korporáciám ťažiť z našej práce a zisky vyvážať do zahraničia?…nie tam kde ju občania vytvárajú?!!!!!!! všetky vlády od 89r…Jak Fico, Mečiar a Dzurinda!!!!!!!!!!!…hanba vám, že o tom len tárate a ľudí za nos ťaháte od 89 roku!!! Ľudia už vezmite rozum do hrsti ak nejaký máte a prestaňte voliť politikov, ktorý sú v politike už 29 rokov a len prezliekajú kabáty a stranícke trička. Ak v tom budete pokračovať naša vlasť a občania na to škaredo doplatíme!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *