Starosta sa chystá vo svojej obci otvárať prevádzky. Pridajú s k nemu ďalší?

Starosta obce Dvory nad Žitavou Becík sa vyhráža vláde, že ak sa do týždňa nerozhýbe, začne podporovať otváranie prevádzok vo svojej obci. Ako sám vo videu hovorí, aj za cenu možných sankcii.

Starostovi sa nepáči, že zahraničné obchodné reťazce sú preplnené ľuďmi a môže si tam človek okrem potravín nakúpiť aj iný tovar, ale malé slovenské obchody sú zatvorené. „Priatelia, za posledných 16 dní v našej malebnej obci s 5000 obyvateľmi nebol ani jeden pozitívny prípad korona vírusu. Pýtam sa preto, prečo nemôžu byť malé obchody, prevádzky a služby otvorené? Veď už aj Rakúsko plánuje otvárať…“ pýta sa starosta.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353