Starosta Becík oznámil vstup k Pellegrinimu a asi prišiel rovno o všetkých voličov! Totálny náklad od ľudí v komentároch! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Starosta Becík oznámil vstup k Pellegrinimu a asi prišiel rovno o všetkých voličov! Totálny náklad od ľudí v komentároch!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Branislav Becík je starosta obce Dvory nad Žitavou, ktorý sa preslávil na sociálnych sieťach svojou kritikou vlády a jej opatrení.

Becík si získala ľudí po celom Slovensku a keď vystúpil zo strany Dobrý voľba, všetci čakali, kam sa pridá. Dnes Becík oznámil, že sa pridáva k Petrovi Pellegrinimu, pretože strana Hlas mu vraj dáva podporu v jeho práci.

Keď sme sa ale pozreli na komentáre od jeho podporovateľov, tak to vyzerá, že starosta Becík urobil to najhoršie, čo mohol! Skoro každý jeden komentár obsahuje vetu, že je to obrovské sklamanie!

“Pán Becík, do tohoto momentu v prípade Vášho vstupu do aktívnej politiky ste bol jednoznačne mojou alternatívou pre nadchádzajúce voľby, vzhľadom na Vaše vecné, argumentačne a logicky podložené názory žiaľ týmto vaším gestom, definitívne strácate moje sympatie. Dôvera v Hlas je veľkou chybou, ktorá pochová vaše politické ambície… žiaľ.” píše sklamaný podporovateľ starostu.

“Dúfali sme, že nový politik ….Ešte dobre, že dopredu ukázal pravú tvár.” píše Zdena.