Zo sveta

Spoluzakladateľka BLM tvrdí, že belošstvo je genetický defekt a píše aj o vymazaní bielej rasy

Spoluzakladateľka hnutia Black Lives Matter (Na čiernych životoch záleží) o belochoch hovorí ako o „genetickom defekte“ a o bielej koži ako o niečom podľudskom, modlí sa k Alahovi pre silu, kvôli túhe po vyhubení „bielych mužov“.

Yursa Khogali napísala podla Toronto Sun na sociálnych sieťach toto:

„Bielosť nie je ľudskosť“ začína jej príspevok „v skutočnosti je biela koža podľudská“. Príspevok ďalej pokračuje a prezentuje na genetike založenú argumentáciu točiacu sa okolo melanínu a enzýmov.

„Biely ppl je recesívny genetický defekt. To je fakticky podložené,“ pokračuje príspevok. „Biely ppl nutne potrebuje bielu nadradenosť, ako mechanizmus ochrany ich prežitia ako ľudí, pretože to je pre nich jediný spôsob, ako sa reprodukovať. Čierni ppl proste cez dominanciu svojich génov ľahko zvládne vymazanie bielej rasy, keď budeme mať tú moc.“

Už v roku 2016 napísala dnes už vymazaný príspevok na twitteri proti bielym rasistom, ktorý na sociálnych sieťach vyvolal veľké nepokoje. Napísala: „Alah, prosím daj mi silu, aby som sa dnes ubránila pokušeniu dnes tým bielym mužom a plebs nadávať a zabíjať ich.“

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

5 Replies to “Spoluzakladateľka BLM tvrdí, že belošstvo je genetický defekt a píše aj o vymazaní bielej rasy

  1. V celej histórií ľudstva neexistuje ani jeden vynálezca tmavej pleti.Bude to tým ,že nemali vzdelanie ,lebo vždy zavraždili bielych učiteľov.Celý projekt B L M je financovaný Washingtonom D:C .- D e e p State – s o r o s č a t a m i . Centrom D e e p State je Londýn a tí potrebujú totálnu kontrolu nad ľuďmi. Vyvolávajú nepokoje a keď vyčerpali možnosti vrážd novinárov ,tak použijú obyvateľstvo tmavej farby kože. To je známa taktika finančného podvodníka a teroristu S o r o s a . Akú perspektívu rozvoja budú mať b i o r o b o t i S o r o s a ? Žiadnu ,slúžia len na to ,aby rozbili školstvo ,aby pošliapali skutočné hodnoty a zlikvidovali potenciál fungovania štátu. S o r o s a bankári ,ktorým slúži sú zástancami ULTRA g l o b a l i z m u – vojny ,šírenie nenávisti , teror ,policajný pseudoštát a genocída . Existuje však aj iná forma globalizácie ,bez vojen ,bez krachu štátov a bez likvidácie kultúrnych hodnôt a jazykov pôvodných štátov.

  2. Ked uz „magazin“ ziada o financnu podporu citatelov, mali by ste si dat zalezat aspon na tom, aby ste v texte nemali hrubu pravopisnu chybu. Je to vasa vizitka, ktora je zrkadlom VASEJ UROVNE. Ak sa uz tvarite ako pronarodne medium, tak nedehonestujte spisovny jazyk svojim diletantstvom. Je to hanba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *