Slovensko

Špičková česká biologička považuje koronavírus za umelo vytvorený: „Pravda sa ukáže“

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

To, že je nový koronavírus, ktorý má pochádzať z netopierov, tak zhubný, považuje molekulárna biologička za veľké prekvapenie.

Jej laboratóriu najprv štát testovanie na koronavírus zakázal, teraz už molekulárna biologička Soňa Peková znovu testuje. To, že je nový koronavírus, ktorý má pochádzať z netopierov, tak zhubný, považuje za veľké prekvapenie.

„Je okolo neho veľa hmly, nakoniec sa ale ukáže, kde je pravda. Domnievam sa, že ide o umelo vytvorený vírus. Vírus sa chová divne, nevyvíja dobrú imunitu, sú známe prípady reinfekcie. Má veľa charakteristík, ktoré sme doteraz v prírode nevideli, „opisuje.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *